Şimdi yükleniyor

YouTube, Logosunu Yeniledi ve iOS Uygulaması ile Masaüstü Sitesinde Önemli Yenilikleri Kullanıma Sundu

YouTube Yeni Logo

YouTube, Logosunu Yeniledi ve iOS Uygulaması ile Masaüstü Sitesinde Önemli Yenilikleri Kullanıma Sundu

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

YouTube, bugün, tanınmış logosunda görsel bir güncelleme de dahil olmak üzere, mobil uygulamalarında ve masaüstü sitesinde birkaç değişiklik yaptığını duyurdu. Yeni logoda, eski logonun markalaşan “Tube” kısmını vurgulamak yerine, TV benzeri bir simge logonun soluna konumlandırıldı.

teknik destek

Ayrıca şirket, geliştirilmiş gezinme, daha fazla jest/hareket kontrolleri (bir oynatma listesinde videolar arasında atlamak için sola ve sağa hızlıca kaydırma gibi), videoları hızlandırma veya yavaşlatma yeteneği ve özelleştirilmiş video oynatma modları da dahil olmak üzere iOS ve Android uygulamaları için önemli güncellemesini duyurdu. Önerilen videoları görmek için ekranın altından yularıya doğru hızlıca kaydırarak YouTube oynatıcısındayken daha fazla videoya göz atmanın yeni bir yolu da var.

YouTube’un hem mobil uygulamasında hem de masaüstü sitesinde içeriğin basit ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi olarak sunulmasını sağlayacak şekilde güncelleniyor. Ayrıca masaüstü sitesindeki yeni güncellemeyle, kullanıcıların geceleri daha rahat YouTube’a göz atabilmeleri için resmi bir Dark Mode’u (Karanlık Mod) kullanabilecekler. Ayrıca bu Dark Mode, YouTube’un mobil uygulamalarına da dahil edilebilir.

teknik destek