Şimdi yükleniyor

128GB iPhone SE Bu Ay Geliyor!

iPhone-SE

128GB iPhone SE Bu Ay Geliyor!

Son Güncelleme tarihi 1 Mart 2017 by Müşteri hizmetleri

Online alışveriş mağazası Target’a ait bir iç yazışma notuna göre, şirket, içinde bulunduğumuz 1 Mart tarihi itibari ile pek çok iPhone SE modelinin Apple’a geri iade edilmesinin talimatını vermiş durumda.

teknik destek

İade edilmesi talep edilen iPhone SE modelleri; sim kilitli 16GB ve 64GB, Altın, Gümüş, Roze Altın ve Uzay Gri’si cihazlar olarak belirlenmiş.  İsimsiz bir mağaza çalışanı, Eylül 2016’da iPhone 7’nin ilan edilmesinden bu yana, Target mağazasının yeni iPhone SE stoğu almadığını bildirdi.

Seçilen modeller zayıf satışlara sahip olsalarda, pek çok iPhone SE stoğunun geri gönderilmesinin birçok muhtemel nedeni var. En başlıca neden olarak ise Apple’ın bu ay içerisinde düzenleyeceği özel Mart etkinliğinde 128GB iPhone SE‘yi tanıtacak olması olarak görülüyor.

Daha önce de pek çok güvenilir Apple analisti, şirketin iPhone SE’yi bu yılın ilk yarısında yenilemesinin pek mümkün olmadığını açıklamışlardı. Bu nedenle Apple’ın düşük fiyatlı akıllı telefon hayranlarını ikinci nesil bir model ile sevindirmesi yönünde pekte umutlu olmamak gerekiyor. iPhone SE, Mart 2016’da piyasaya sürülmüştü.

teknik destek