Şimdi yükleniyor

6,99 TL Olan Panols Uygulamasını Şimdi Ücretsiz İndirebilirsiniz

Panols Uygulaması

6,99 TL Olan Panols Uygulamasını Şimdi Ücretsiz İndirebilirsiniz

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Apple şu anda, Instagram’da panoramik resim paylaşımında yardımcı bir uygulama olan Panols’u Apple Store iOS uygulaması içinde ücretsiz olarak sunuyor.

teknik destek

Normalde 6,99 TL olan Panols uygulaması, panoramik modda çekilen fotoğrafı üç parçaya bölüyor ve Instagram’da çoklu resim paylaşabilme özelliği olan Albüm özelliği dahilinde bu fotoğraflar yüklenebiliyor. Böylece döngü halinde, kesintisiz panoramik fotoğraf paylaşımı mümkün olmuş oluyor.

“Panols, herhangi bir iPhone fotoğrafçısı tarafından panoramik fotoğrafları göründükleri şekilde gösterebilmek için kullanılabilir. Kullanıcılar artık Instagram’ın sınırlamaları yüzünden panoramik fotoğraflarını paylaşamama durumunda kalmayacaklar ve geniş görüntülerini eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşabilecekler.”

Uygulama ile kullanıcıların ad, açıklama ve coğrafi konum bilgisi de dahil olmak her bir fotoğraf için meta verilerini düzenlemelerini sağlanıyor. Ayrıca Panols ile düzenlenen panoramik görüntüler Kamera Rulo’sunda ayrı bir “Panols” albümünde saklanıyor.

Panols uygulamasını 6,99 TL ödemeden hemen şimdi ücretsiz olarak indirmek için Apple Store uygulamasını iPhone’unuza indirmeniz ve uygulamanın ana ekranından (Keşfedin ekranı) “Öne Çıkan Uygulama” başlığı altına gitmeniz yeterli.

teknik destek