İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AirBar ile Mac’inizin Ekranını Dokunmatik Ekrana Dönüştürebilirsiniz!

AirBar’ı Mac’inize USB portunu kullanarak bağladığınızda, cihazınızın ekranının alt çerçevesinden kızılötesi ışınlarıyla ekranınızı dokunmatik bir ekrana dönüştürüyor.

teknik destek

Bu eşsiz aksesuarın üreticisi Neonode, pek çok Mac modelinin yıllara takılı kalmadan destekleneceğini söylüyor. Yani benim Mac’imle uyumlu değildir demeden önce bir kez daha düşünün.

AirBar, bir dizüstü bilgisayar ekranının altına manyetik olarak tutturan şık bir çubuktur ve herhangi bir yazılım yüklemesi veya ek yapılandırma gerekmeksizin dokunma ve hareket özelliklerini anında etkinleştirmek için USB ile bilgisayara takılması yeterlidir. AirBar, parmaklardan, eldivenlerden ve hatta bir fırça dokunuşunu hisseden bir ekranda görünmez ışık alanını yaymak için Neonode’nun patentli zForce AIR teknolojisini kullanmaktadır.

Şirketin 15.6 inçlik Windows dizüstü bilgisayarları (69 dolar) için bir AirBar’ı piyasada mevcut. Ve bu yıl, Mart ayından itibaren MacBook Air için de AirBar piyasaya sürülecek.

MacBook Air için AirBar ürünü www.air.bar/mac adresinden ön sipariş için hazırdır ve ayrıca Amazon.com’da da satışı yapılacak. Neonode 2017 yılının ilk yarısında AirBar uyumluluğunu ek Mac modelleri için de genişletmeyi planlıyor.

Aşağıda, AirBar’ın bir videosunu görebilirsiniz.

https://youtu.be/qWjrTMLRvBM

teknik destek