AirPods 2 için yeni detaylar ortaya çıktı

AirPods 2 için yeni detaylar ortaya çıktı1

Apple’ın tam olarak kablosuz kulaklığı olan AirPods’un ciddi bir önem kazanmasından hemen sonra tüm gözler AirPods 2’ye çevrilmiş durumda. Şubat ayının sonlarına doğru çıkan bir habere göre AirPods 2‘nin Hey Siri ve suya dayanıklı olacağını sizlere bahsetmiştik.

teknik destek

Apple’ın bu yıl yeni AirPods modelini satışa sunacağını ve önümüzdeki yıl ise AirPods 2’yi kullanıcıya tanıtacağını sizlere aktarmıştık. Barclays‘in yeni raporunda Apple, bu yıl AirPods‘un yeni modelini tanıtmayacak. Yeni model kulaklığın 2019’da tanıtılacağı ve iyileştirmeler ile beraber gürültü azaltma özelliğinin ekleneceği belirtildi. Ayrıca tasarımsal olarak bazı yeniliklerin olacağıda raporda yer alıyor.

AirPods 2 için yeni detaylar ortaya çıktı

Barclays’in son aktardığı bilgilerde Apple’ın bu yıl içerisinde 30 milyon adet AirPods satışı yapacağı görülüyor. Elbette AirPods 2 ile bu rakamlar dahada artacak.

Sağ ve sol kulaklık arasında bir kablonun bulunmadığı kulaklık, tek bir dokunuşla açılıyor ve otomatik olarak bağlanıyor. Kulağınızdan çıkardığınızda ise otomatik olarak durduruluyor. Bu kadar akıllı bir kulaklığa iki defa dokunduğunuzda Siri devreye giriyor.

Tam dolu pille 5 saate kadar müzik deneyimi vadeden kulaklık şarj kutusuyla kullanıldığında bu süreyi 24 saate kadar çıkarabiliyor.

AirPods’un Türkiye fiyatı ne kadar?

AirPods’un Türkiye’deki satış fiyatı 899 TL. Evet fiyat ciddi anlamda bir kulaklık için çok. Ancak sevenlerinin de çok olduğunu belirtelim.

müşteri hizmetleri