Şimdi yükleniyor

Akıllı saat alırken nelere dikkat edilmeli

Akıllı saat alırken nelere dikkat edilmeli

Akıllı saat alırken nelere dikkat edilmeli

Son Güncelleme tarihi 7 Mart 2019 by Müşteri hizmetleri

En iyi akıllı saatler veya en ucuz akıllı saatler diye yapılan aramaların sonuçlarına dikkat. Saatte imei kaydı hususunu unutmayınız. Yurt dışından gelen akıllı saatlerde imei kaydı çoğunlukla yapılmamış oluyor. Akıllı saate imei atma vey imei değiştirme işlemi yapılarak satanlarda oluyor. Bu yöntemler daha sonra yine imei kopyalandı uyarısına düşebiliyor. Akıllı saat alırken nelere dikkat edilmeli!

teknik destek

En iyi akıllı saatler! Akıllı saatler uzun bir süredir var olmasına rağmen kullanımının artması henüz çok yenidir. Tüm elektronik şirketler Samsung, Apple, Asus, Huawei ve diğerleri gibi akıllı saat geliştirmek için çalışmaktadırlar. Akıllı saatleri gerçekten tercih eden insanlar, telefonlarına gelen tüm gerekli bilgileri görüntülüyor.

En-iyi-akilli-saatler-yerine-alirken-nelere-dikkat-edilmeli-2 Akıllı saat alırken nelere dikkat edilmeli
Akıllı saat alırken nelere dikkat edilmeli

Teknolojik kaliteli saatler

Üreticilerin pazara daha iyi ve daha iyi akıllı saatler göndermelerini sağlamak ve bir cihazdan tüm ihtiyaçlarına cevap veren giyilebilir doğru ürünü bulma konusunda tüketicilerin seçim hissi edinmelerini için çalışılmaktadır. Kalp atış hızı monitörleri ve diğer sensörlerin çokluğu gibi özellikler, akıllı saatlere geçerek giyilebilir deneyimi gerçekten daha iyi ve aynı zamanda çok yönlü bir şeye dönüştürmelerini sağlandı. Bu noktada pazar her türlü akıllı kol saati ile dolu olduğundan, satın alabileceğiniz en iyi akıllı kol saatlerine bakmak için bazı önemli bilgilere sahip olunmalıdır.

Akıllı saat alırken dikkat edilmesi gerekenler

Öncelikle çok paraya mal olmayan mükemmel bir akıllı saat aranmalıdır. Bu kalitede saat oldukça basit bir şekilde tasarlanmalı, lüks bir ekrana veya yüksek çözünürlüğe sahip olmalıdır. Ayrıca kullanıcılar için işleri kolaylaştırmalıdır. Dış ortam verilerini alma, gps’e sahip olma ve kalp hızı ölçme özellikleri olmalıdır. Bunlar saatin temel veya gelişmiş özelliklerinden bazılarıdır.

Yeterli görünmese de, bu özelliklerin saatin tüm ekosistemi boyunca çalıştığını ve bu sensörlerin durumun tam kontrolünü sağladığını bilmek önemlidir. Cihazda bulunabilecek bir uygulama ile kontrol edilebilir olmalıdır. Saatlerin birçok dili destekleyebilecek olması önemlidir veya indirilebilir dil desteği bulunması gereklidir.

Akıllı saatin dahili depolama alanı ve SD kart yani hafıza kartı desteği önemli. Bazı saatlerde yeterli depolama alanı yok veya yer yok sorunu çıkabiliyor. Bu da istediğiniz gibi kullanımı engelliyor. Fotoğraf çekimi, müzik yükleme, bluetooth ile fotoğraf gönderme, internet bağlantı sorunun çıkması veya sayfa açılmama hatası görülebiliyor.

Akıllı saatlerde bir diğer önemli husus ise imei kaydı. Yurt dışından gelen akıllı saatlerde imei kaydı genelde yapılmamakta. Bazıları kapanmama garantisi verse de ilerleyen aylarda cihaz kayıt dışı uyarısı gelebiliyor.

Akıllı saat alırken nelere dikkat etmeliyim diyenler için uyarılarımıza kulak veriniz.

teknik destek