Şimdi yükleniyor

Altın Renkli iPhone X Göründü!

xkapak

Altın Renkli iPhone X Göründü!

Altın Renkli iPhone X Göründü!

teknik destek

Apple, 10.yıl kutlamaları için çıkardığı yeni amiral gemisinin, altın renkli modellerini de üretecek gibi görünüyor. Uzun süredir merakla beklenen yeni renk, şu sıralar internette büyük bir sızıntı haline gelmiş durumda. Peki bakalım altın renkli iPhone X nasıl görünecek, özellikleri nasıl olacak?

Altın Rengi İnternete Sızdı

Günümüzde gümüş ve uzay grisi renkleriyle satılan iPhone X’in altın renkli modelini ABD Federal İletişim Komisyonu belgelerle ortaya çıkardı. Hatta yapılan açıklamaya göre altın renkli modellerde kısa süreli bir problem yaşandığı için, şuan hazırlık aşamaları durduruldu ve model aynı rengiyle rafa kaldırıldı. Altın renkli iPhone X modeli şuan için raflara kalkmış olsa da, üretiminin yapıldığı bir gerçek.

x1 Altın Renkli iPhone X Göründü!

iPhone 8 Modeliyle Aynı Tasarım

iPhone X altın renk modeline baktığımız zaman, modelin iPhone 8 modelinden pek de farkının olmadığını ifade edebiliriz. Yeni model, önceki modellere göre daha parlak olarak tasarlanmış. Ayrıca iPhone X altın renk modelinde yine paslanmaz çelik bir kasaya yer veriliyor.

A12 İşlemciyle Gelebilir

Apple, bildiğimiz gibi yeni bir işlemciyle uğraşıyor. Dünya’da ilk 7nm işlemcisini tasarlamak üzere olan Apple, A12 işlemcisini diğer cihazlarda kullanacağını açıklamıştı. Hal böyle olunca da, iPhone X altın renk modelinin işlemciyi beklediği için raflara kalmış olabileceği akıllarımıza yansıyor.

xkapak Altın Renkli iPhone X Göründü!

Apple Metin Yayınladı

iPhone X altın renkli modelinin görüntüleri, internete yansıyınca Apple şirketi sert bir metin yayınladı. Birkaç personelini haber sızdırma suçuyla tutuklatan Apple, diğer personellerine sızıntılar hakkında daha dikkatli olmalarını söyledi ve herkese ulaşabilecek bir bilgi metni yayınladı.

teknik destek