Şimdi yükleniyor

Android’ den Android’ e rehberi aktarma

android kişileri android taşıma

Android’ den Android’ e rehberi aktarma

Son Güncelleme tarihi 10 Nisan 2020 by Teknoloji Haber

Eski Android rehberi Android’ e aktarma için en bilindik yöntem Google Drive yani Google hesabı. Eski telefonda kullanılan Gmail hesabını yeni telefona girerek daha önce aldığınız yedeği yeni telefona taşımayı yapabilirsiniz.

teknik destek

Yeni bir telefon aldıktan sonra, yapılması gerekenler listesine ekleyeceğiniz ilk şey kişi aktarmak olabilir, çünkü telefon görüşmeleri yapar ve her gün aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla metin mesajları gönderirsiniz ve kişiler gerekli. Size yardımcı olmak için, bu kılavuzda, Android’den Android’e kişileri aktarma hakkında 3 yöntem topluyoruz, önce ihtiyacınıza göre en iyi yöntemi okuyabilir ve seçebilirsiniz.

Kişileri Android’den Android’e kopyalamanın kolay ve hızlı bir yolunu tercih ederseniz, Android için AnyTrans iyi bir seçim olabilir. Neden? Android için AnyTrans’ın kişi yönetimi hakkında bazı önemli özellikler:

  • Android’den Android’e doğrudan kişileri aktarın.
  • İlk önizlemeyi ve yalnızca ihtiyacınız olan kişileri seçmenizi sağlar.
  • Kişilerinizi kolayca düzenlemenizi ve istenmeyen kişileri bir kerede silmenizi sağlar.
  • Kapsamlı bir cep telefonu yöneticisi, fotoğraflar, müzik, mesajlar ve arama günlükleri gibi diğer verileri tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

Android için % 100 güvenli yedek taşıma yazılımları bulunuyor . Tüm verileriniz güvende tutulacak ve aktarım sırasında hiçbir veri silinmeyecek. Tüm Android modellerini destekler ve Mac ve PC bilgisayarlarında iyi çalışır, Android için AnyTrans kullanılarak isterseniz ek işlem yapabilirsiniz. Ama Google’ un kendi sistemi yeterli olacak.

android-rehberi-tasima-2 Android' den Android' e rehberi aktarma
Android’ den Android’ e rehberi aktarma

Adım 1. Android yedekleme programını yükleyin ve başlatın> İki Android telefonunuzu USB kablolarıyla bilgisayara bağlayın> Ana arayüz aşağıdaki gibi görünecektir.

Adım 2. Android Mover’ı> Android’den Android’e seçeneğini belirleyin> Kişiler’i tıklayın.

Adım 3. Aktarmak istediğiniz kişileri önizleyin ve seçin> Aktarmaya başlamak için “İleri” düğmesine tıklayın.

Google hesabı ile Android kişileri Android’ e nasıl aktarılır

Diğer Android kullanıcıları gibi telefonunuzda Google hesabına zaten giriş yapmış olabilirsiniz, ardından Google senkronizasyon özelliği ile Android’den Android’e kişileri kopyalamayı deneyebilirsiniz.

Eski Android telefonunuzda: Ayarlar> Hesaplar ve Senkronizasyon dokununuz> Google’ ı seçin> Kişileri Senkronize Et’ e gidin ve senkronizasyon işlemini bekleyiniz.

Yeni Android telefonunuzda: Kişileri yeni telefonunuza geri yüklemek için Ayarlar> Hesaplar ve Senkronizasyon> Google hesabınızla oturum açın ve Kişileri Senkronize Et.

SIM kart üzerinden Android rehberi aktarmak için

Adım 1. Telefonunuzdaki Kişiler’ i açın> Diğer> Kişileri dışa aktar’ ı seçiniz> SIM karta dışa aktar’ a dokunun.

Adım 2. SIM kartı eski telefonunuzdan çıkarın> Yeni telefonunuza takın.

Adım 3. Yeni iPhone’ da: Kişiler’e gidiniz> Diğer> Kişileri içe aktar> SIM karttan içe aktar’ a dokunun.

teknik destek