Şimdi yükleniyor

Apple, iPhone 7 ile Fotoğrafçılık Derslerini Sunduğu Yeni Web Sayfasını ve Videoları Paylaştı!

iPhone 7 Kamera

Apple, iPhone 7 ile Fotoğrafçılık Derslerini Sunduğu Yeni Web Sayfasını ve Videoları Paylaştı!

Son Güncelleme tarihi 12 Mayıs 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple bugün, “iPhone 7’de Nasıl Çekim Yapılır?” başlıklı yeni web sayfasını ve YouTube kanalına yüklediği bir dizi rehber video ile yeni bir iPhone 7 video dizisini başlattı.

teknik destek

Apple, YouTube’da beş video yayınladı ve bu videolar, iPhone 7 ve 7 Plus sahiplerine, panoramaları, portreleri ve daha fazlasını içeren çeşitli fotoğraf türlerini çekmek için cihazlarının kamerasını nasıl kullanacaklarını göstermeyi hedefliyor.

Her videonun uzunluğu yaklaşık 40 saniye ve her özelliğin doğrudan iPhone’da nasıl kullanılacağı konusunda açık bir şekilde, adım adım eğiticilere sahipler.

https://youtu.be/xvvXIt7XwXE

Tüm videolar oldukça basit ve kamerayı sık kullanmayan veya özellikleri öğrenmek için çok fazla zaman harcayan insanlar için oldukça netler. Her video, hazır olan kamera özelliklerini kapsayacak şekilde dizayn edilmiş ve yalnızca bir veya iki adımlık öğreticilerle karşımıza çıkıyorlar. Örneğin en karmaşık video, dikey bir panorama çekimini kapsıyor.

https://youtu.be/ElHnXjbGAm4

https://youtu.be/VY2FqNAk0mM

https://youtu.be/uwMJv0_wa-M

https://youtu.be/lhZnMBnosJk

Apple’ın “iPhone 7’de Nasıl Çekim Yapılır?” web sayfasında daha geniş bir video yelpazesi var. Muhtemelen gelecekte bu videolar YouTube kanalına da yüklenecek.

Apple’ın web sitesinde bulunan videolar daha belirgin rehberlerle karşımıza çıkıyorlar ve en iyi ışık için günün en iyi zamanında çekim yapma, arkadan ışık alan bir nesneyi çekme, bir grup portre çekimi yapma, herhangi bir nesne ile birlikte çekim yapma gibi ipuçlarını içerdiğinden iPhone’un kamerası ile fotoğrafçılık yapmak isteyenler için faydalı olabilirler.

teknik destek