Şimdi yükleniyor

iPhone 8’in Öngörülen Satış Fiyatı Dudak Uçuklatacak Cinsten!

iPhone 8

iPhone 8’in Öngörülen Satış Fiyatı Dudak Uçuklatacak Cinsten!

Son Güncelleme tarihi 12 Mayıs 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Apple’ın OLED ekranlı ve kablosuz şarj özellikli iPhone 8’inin ABD satış fiyatının 1.000 dolar civarında olması bekleniyor. Wall Street analistleri fiyatlar için derin analizlerine ve araştırmalarına devam ediyorlar ve iPhone 8’in depolama kapasitesine göre fiyatının ne olacağını ortaya koymaya çalışıyorlar.

En sonki tahmin Goldman Sachs analisti Simona Jankowski’den geldi ve iPhone 8 128GB ve 256GB’ın sırası ile 999 dolar ve 1.099 dolar olacağını beklediğini açıkladı. Analist, iPhone 7’den farklı olarak Apple’ın iPhone 8’de 32GB’lık depolama kapasitesini sunmayacağına inandığını söyledi.

UBS analisti Steven Milunovich ise geçen ay tamamen farklı olan fiyat beklentileri paylaşmıştı. iPhone 8’in sırasıyla 64GB ve 256GB depolama kapasiteli modellerinin fiyatının 850-900 dolar ve 950-1.000 dolar seviyelerinde olacağını düşündüğünü belirtmişti. Araştırma notunda, 32GB veya 128GB depolama kapasiteli varyantlardan bahsedilmiyor.

Apple’ın şimdiye kadarki en pahalı akıllı telefonu, 256GB depolama kapasitesine sahip olan iPhone 7 Plus’ın ABD satış fiyatı 969 dolar.

Tahminler ne olursa olsun veya kimden geliyor olursa olsun, muhtemelen iPhone 8’in ABD satış fiyatı pahalı olacak. En önemlisi ise, Türkiye satış fiyatının çok daha pahalı olacağı… Cihazın sahip olacağı resmi fiyat etiketi şimdilik belirsiz ve bu Apple’ın cihazı lanse edeceği güne kadar şirketin mahremiyetinde olacaktır. Bu nedenle paylaşılan fiyat bilgilerinin tahminden öteye geçemeyeceğini hatırlatmak isteriz.

teknik destek