Şimdi yükleniyor

Apple, iPhone 8’in Üretimine Beklenenden Daha Erken Başlayabilir

iPhone-8_3

Apple, iPhone 8’in Üretimine Beklenenden Daha Erken Başlayabilir

Son Güncelleme tarihi 7 Şubat 2017 by Müşteri hizmetleri

BlueFin Research -araştırma şirketi- tarafından bir araya getirilen ve Tech Trader Daily tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple, iPhone 8‘in üretimini beklenenden daha erken başlatabilir.

teknik destek

Edinilen bilgilere göre Apple’ın, iPhone 8 üretimini Haziran ayında başlayacak şekilde tedarik zinciri ile temas halinde olduğu söyleniyor.

iPhone 8’de beklenen radikal tasarım değişiklikleri göz önüne alındığında, BlueFin Research’ün paylaştığı bilgiler doğruysa, şirketin normalden daha erken üretim yapmayı planladığı şaşırtıcı değil. Daha erken bir üretim tarihi, verim oranlarını iyileştirme ve imalat sorunlarını çözmek için Apple‘a zaman tanımış olacak ve iPhone 8’in Eylül ayında piyasaya sürülmesiyle birlikte potansiyel olarak daha iyi bir cihazın ortaya konulmasını sağlayacaktır.

Söylentilere göre iPhone 8, belki de kavisli ve uçtan uca OLED ekrana ve cam kaplama kasası ile iPhone 5’den beri kullanılan alüminyum gövdeden kopacak. Doğrudan ekranın içine yerleştirilmiş bir Touch ID’li ana ekran düğmesi ile cihazın ön tarafının tek parça ekrandan oluşması öngörülüyor.

Ayrıca kablosuz şarj teknolojisinin iPhone 8’e dahil edilmedi bekleniyor ancak Apple Watch benzeri endüktif şarj veya daha uzun menzilli kablosuz şarj çözümü olup olmayacağı henüz kesin değil. iPhone 8 için diğer söylentiler arasında daha hızlı ve daha verimli bir A11 çipi, yüz tanıma veya iris tarama gibi gelişmiş biyometrik tarayıcı sensörü, yeni Taptic Engine ve geliştirilmiş 3D Touch ile birlikte yine geliştirilmiş bir kameranın yer alacağı öngörülüyor.

Son olarak BlueFin Research, Apple’ın iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone SE üretimini, iPhone 8’in başlatılması için yapılan hazırlık süreci yüzünden azalttığınıda belirtiyor.

teknik destek

6 yorum

comments user
Muhammet

10.2 yalu jailbreak kullanıyordum.çoğu tweak çalışmadığından cydia ya girdim ve KURULU OLAN BÖLÜMÜNDEN ne var ne yoksa sildim.ve cydia uygulaması komple silindi.tekrar yalu102 yolunu denedim cydia bi türlü gelmedi.tüm ayarları sıfırla deyip telefonu sıfırladıktan sonra yine denedim olmadı.
TEKRAR CYDİA YI NASIL GETİREBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ???

Yorumlar kapalı.