Apple, iPhone X için Billboard Reklamlarına Başladı!

iPhone X Londra Metrosu

iPhone X, belirli ülkelerde 27 Ekim’de ön siparişe sunulacak ve pek çok müşteri yeni iPhone’un piyasa çıkış tarihi olan 3 Kasım’da iPhone’larını ellerine alabilecekler. Apple, Toronto, Londra, Tokyo, San Francisco ve benzeri şehirlerde iPhone X için billboard reklamlarına başladı.

teknik destek

Reddit kullanıcısı turnaround, bu hafta, Toronto’da yeni bir iPhone X afişini açık hava billboarduna uygulayan işçilerin fotoğrafını paylaştı.

iPhone X Reklam Afişi

Ekim ayının başında, bir başka billboarda uygulanan iPhone X afişi Financial Post muhabiri Josh McConnell tarafından Toronto’nun merkezinde fotoğraflandı.

iPhone X Reklam

Londra’da 2011 yılında yeniden inşa edilen Boxpark Shoreditch’deki bir ilan panosunda da iPhone X afişinin yer aldığı görüldü. Billboardların yer aldığı tüm yerler, alışveriş, galeriler, kafeler, restoranlar ile oldukça popüler ve Boxpark Shoreditch’in yakınlarda “Shoreditch Macs” adı verilen onarım, parça değişimi ve yenilenmiş Mac’lerin satışını yapan yetkili bir Apple satıcısı bulunuyor.

Apple, sadece şehrin üstünde değil, şehrin altında, Londra Metrosu’na da iPhone X’in afişlerin konumlandırılmasını sağladı.

Apple’ın iPhone X reklam afişleri şimdilik Tokyo ve Londra gibi belirli yerlerle sınırlı. Bu yerlerin tamamında uluslararası mağaza zincirleri, çeşitli perakende markaları ve çok sayıda kafe, lokanta yer alıyor ve iPhone X afişleri bu mekanlara gelen ziyaretçilerin dikkatini çekiyor.

iPhone X Tokyo

Apple’ın Kaliforniya’daki merkezine yakın reklam billboardlarında da iPhone X afişleri görülmeye başlandı. iPhone X’in ön sipariş/piyasaya çıkış tarihine yaklaştıkça Apple’ın daha fazla mecrada ve daha fazla reklam panosunda en yeni iPhone’unun reklamına daha da yoğunlaşması bekleniyor.

müşteri hizmetleri