Şimdi yükleniyor

Apple para nasıl yüklenir?

Apple para nasıl yüklenir?

Apple para nasıl yüklenir?

Son Güncelleme tarihi 15 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

Yakın tarihte banka kartı ve kredi kartıyla Apple Kimliğine para yükleme seçeneğiyle artık hediye kartı almadan hesabınıza kredi yükleyebiliyorsunuz. Apple para nasıl yüklenir…

teknik destek

Apple’ın aktif ettiği özellik, kullanıcılara büyük kolaylık sunuyor. Ülkemizde çeşitli çeşitli elektronik mağazalarda satın alınabilen iTunes gift cards adıyla satılan hediyen kartları satın alınabiliyor. Bu kartların içerisindeki kodlar kodlar ile tanımladığınız hesaplara kredi yükleyebiliyor ve App Store, iCloud, iTunes gibi ücretli servislerde bu krediyi kullanabiliyorsunuz. Bu krediler buna ek olarak bazı internet sağlayıcılar aracılığıyla da satın alınabiliyor. E-posta üzerinden iletilen kodlar da mağazadan satın alınan kodlarla aynı şekilde çalışıyor.

Ancak kodları internet üzerinden satın alırken satıcıları dikkatle seçmeniz gerekli, bazı siteler kredi kartı bilgilerine erişmek için böyle servisler sunduklarını söyleyeyip bilgilerinizi çalmaya çalışabiliyorlar. Yeni özellik sayesinde Apple hesabınıza bu tür riskler almadan kredi yüklemeniz mümkün oluyor.

A3B6645F-930B-4AA7-A747-70123DCCF3B0 Apple para nasıl yüklenir?

Apple kimliğine kredi kartı ile para yükleme

Apple para nasıl yüklenir? İlk önce App Store uygulamasına giriş yapmalısınız. Sonrasında Güncellemeler bölümündeki profil resminize tıklayıp bilgilerinize erişiyorsunuz. Sonrasında karşınıza çıkan ekranda üst üste üç farklı link yer alıyor. Bunların içinde “Apple Kimliğine Para Ekle” seçeneğine tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan miktarlardan birini tercih edip, hesabınıza tanımladığınız banka veya kredi kartınızdan ödeme yapabiliyorsunuz.

teknik destek