Şimdi yükleniyor

Apple Watch müzik yükleme işlemi

Apple Watch müzik yükleme işlemi

Apple Watch müzik yükleme işlemi

Son Güncelleme tarihi 23 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Apple Watch ile iPhone olmadan müzik kontrolü nasıl yapılır? Apple Watch müzik yükleme nasıl yapılır?

teknik destek

Apple, kullanıcılarının günlük yaşamlarına kolaylık sağlamak adına birçok farklı ürün tasarlamakta ve sürekli olarak piyasaya sürmektedir. Apple, bu özellikleri sayesinde akıllı telefon üreticisi firmalar arasında amiral gemi olarak ifade edilmektedir. Genellikle akıllı telefon piyasasındaki gelişmeler, ilk önce Apple ürünlerinde ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden Apple kullanıcılarının dünyadaki kullanıcı sayısı yüz milyonları aşan bir sayıya ulaşmıştır.

Apple Watch yenilikleri

Teknolojideki yeniliklerin gündelik yaşama yansıması, Apple sisteminde çok başarılı bir şekilde uygulanır. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi de Apple Watch akıllı saatleri incelendiğinde ortaya çıkmaktadır. Apple Watch teknolojisi, Apple markasının uzun zamandır üzerinde çalışma gerçekleştirdiği bir üründür. Apple Watch saatleri, kullanıcıların müzik kontrolü sağlamaları için sürekli bir gelişme halindedir. Apple Watch’a eklenen özelliklere göre, artık herhangi bir iPhone olmadan bile Bluetooth özellikli Apple ürünlerine müzik kütüphaneleri aktarılabilecektir.

Apple-Watch-iPhone-olmadan-muzik-kontrolu-2 Apple Watch müzik yükleme işlemi

Apple Watch ile müzik kütüphanesine şarkı aktarma

Apple Watch akıllı saatinin kütüphane üzerindeki kontrolü için öncelikle iPhone ile bağlantının anında kesilmesi gerekir. Bu işlemin hemen ardından ise Bluetooth özellikli cihazın Apple Watch ile eşleştirilmesi gerekmektedir.

Apple Watch ile Bluetooth özellikli kulaklığın eşleşmesinin hemen ardından, Apple Watch üzerinden müzik kütüphanesine girmek gerekecektir. Bu işlemin tamamlanmasıyla birlikte, en son teknolojinin kusursuz ürününden faydalanmak mümkün olacaktır. Artık iPhone cihazı olmadan Apple Watch üzerinden şarkı dinlenebilmektedir.

Watch müzik nasıl yüklenir

Apple Watch müzik yükleme adımları: Watch’ u şarja takınız. iPhone’ dan Watch uygulamasını açınız. Yüklenecek müzikler için çalma listesi seçilmesi için müzik butonuna tıklayın. Müzik ekle seçeneğine tıklayın. Üstte otomatik ekle açık seçeneğine getirin.

teknik destek