İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Binance vadeli işlemler testi soruları cevapları

Google’ da çok sayıda kişi Binance vadeli işlemler test sorularının cevaplarını arıyor. Halbuki bu sorular genelde değişken oluyor ve çokta anlam ifade etmiyor. Yani yanlış yaptığınızda herhangi bir şey olmuyor. Yanlışsa farklı şıkkı seçebiliyorsunuz. Üç yanlış bir doğruyu götürmüyor.

teknik destek

Bu sistemi kullanmak isteyenler onay ekranından sonra kullanıcıyı test etmek adına bazı sorular soruyor. Soruları bilmiyorum deseniz dahi yanıtladığınızda size soruların hatalı olduğu gösteriliyor. Doğru olan şu diye bilgiyle karşılaşıyorsunuz. Yani korkmadan işlem yapabilirsiniz.

Tekrar tekrar uyarmak istiyoruz bu tarz para kazanma sistemleri ocaklar söndürebiliyor. Hele hele hiç bilmeyen birinin çoğunlukla kaybettiğini görüyoruz. Bazıları ise bir kaç kez kazandıktan sonra aç gözlülük nedeni ile her şeyini kaybedebiliyor.

Vadeli işlemler testi nedir neye yarıyor?

Vadeli işlemler, genellikle kaldıraçlı işlemler yapmak için tercih edilen bir yöntem. Bize göre çok tehlikelidir ve bir bakmışsınız elinizdeki her şey gitmiş. Kumarın büyüklerinden ve bildiğimiz bahis tarzı bir sistemdir. Hesabınızda 500 USDT varsa x2 – 125′ e kadar bir değer seçilebiliyor. Yani yatırdığınızın kaç katı olduğunu seçiyorsunuz.

Risk testi denilen bir yöntem ve çoğu Kripto borsalarında karşınıza çıkacaktır. Buradaki mantık burada işlem yapacak kişinin bunun ne olduğunu bilerek kullandığını belirtmek. Oluşacak zarardan sorumlu tutulmamak adına böyle bir testle karşılaşılıyor.

Binance vadeli işlemler cevapları için çözüm

  • Kafadan atarak ilerleyin ve doğru olanı size gösterecek ve seçerek onaylayınız.
  • İşlemlerde neyin yanlış olduğu gösterilmekte. Buna göre ilerleyin.
  • Sorumluluk beyanını okuyup onaylayınız.
  • Oluşacak sorunlarda ve zararlarda sorumluluğun size ait olduğunu onaylamış olacaksınız.

Fon yatırma içinde aşağıdaki adımları takip ediniz:

Vadeli cüzdanına fon transferinde bulunmak için, V. işlemler sayfası altında bulunana Transfer yazısına dokunun. Tutarı yazınız ve sonrasında onay’ a dokunun.

Binance vadeli işlemler otomatik pozisyonu kapatıyor veya kapatmıyor

Bazıları sürekli kendi kendine pozisyon kapatıyor durumundan şikayetçi. Bir başka tarafta ise pozisyon kapanmıyor veya pozisyon otomatik kapanmıyor sorunundan yakınmakta. Şu kadar para kaybettim ve bu zararı mı kim karşılayacak diyenleri görüyoruz.

Burada çok fazla şikayetlerin olduğunu görüyoruz. Örnek vadeli işlemlerin süresi doldu veya işlemlerden sonra param kayboldu diyenlerde var.

Kontrol edilecek yerler ve işlemler şunlar olabilir:

  • Yapılan işlemlerde aksaklık oluşturacak anlık durumlar gözlemlenebilir. Beklemekte fayda olacak.
  • Kendiliğinden pozisyon kapatıyorsa telefondan uygulama üzerinden kullananlar birde bilgisayardan işlem yapmalarını öneriyoruz.
  • Kullanılan cihazların donanımlarının düşük olmasından dolayı geç algılamaya sebep olabiliyor. Bu sefer dokunduğunuz seçeneğe belki iki kere dokunmuş olabiliyorsunuz.
  • Talep göndermek adına destek bildirimi gönderebilirsiniz. Türkçe dışında İngilizce olarak’ ta yazılabilir.
Binance vadeli işlemler testi cevap anahtarı
müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.