Şimdi yükleniyor

DIGIFON nedir mesaj dolandırıcılardan mı

DIGIFON nedir mesaj dolandırıcılardan mı

DIGIFON nedir mesaj dolandırıcılardan mı

Son Güncelleme tarihi 1 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

DIGIFON nedir ve 08882322270 mesaj nereden geliyor? Telefona Digifon başlıklı bir SMS geldi mi? Bu dolandırıcılık yöntemi dikkat edin aramayınız.

teknik destek

DIGIFON elif27 üyesinden sesli mesajınız var ve dinlemek için ise 08882322270” aramanız isteniyorsa büyük bir vurgun dolandırıcılığı.

DIGIFON nedir

Digifon adını kullanan dolandırıcılar aldıkları 0888′ li numaralarla milleti dolandırıyorlar. Seçtikleri isimler önemli şirket veya firmaların adı olabiliyor.

1-2 Aydır yukarıdakine benzer mesajlar gitmekte. Burcu26 mesajından sonra şimdide elif27 diyerek SMS atılıyor. Turkcell’ li olmanız, Türk Telekom’ lu veya Vodafone fark etmiyor ararsanız yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. Paketim var, dakikam var veya kampanyam var diyenler bu aramalar özel katma değerli servislerine yönelik olduğundan özel ücretlendirmeye tabi tutulacaksınız.

DIGIFON-nedir-mesaj-dolandiricilardan-mi-2 DIGIFON nedir mesaj dolandırıcılardan mı

Faturasız hattı olanlar aniden tüm kontörleriniz bitebilir. Şu kadar liram vardı bitti diyenler olacaktır. Şu an da bu mesaj bugün çok sayıda kullanıcıya ulaştı. 1-2 Hafta önce de yine farklı bir 0888′ li numara kullanılarak mesaj atılmıştı. Şu an ki 8882322270 nolu numara.

Kasım ayında gündeme gelen bir dolandırıcılık yöntemi çoğu haber ajansında yerini almıştı. Yine buna benzer bir hizmetle dolandırıcılık yapılmış ve lisans sahibi firma açıklama yapmıştı. Bizimle alakası olmayan bir durum. Biz numara kiralıyoruz. Bu şahıs firma bizden numaraları kiraladı. Yinede biz dolandırılanların zararını karşılayacağız açıklamasını yaptı.

Şikayet etmek isteyenler BTK iletişim numarasını veya resmi sitesini kullanabilirler. Bunun dışında adliye ve polise…

teknik destek

1 yorum

comments user
Müşteri hizmetleri

Bugün bu 8882322270 numara yarın başka bir 0888 numaradan mesaj gelebilir!

Yorumlar kapalı.