Şimdi yükleniyor

En dikkat çeken uygulamalar 2019

En dikkat çeken uygulamalar 2019

En dikkat çeken uygulamalar 2019

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

2019 Yılının en çok dikkat çeken iOS uygulamaları sizce hangileri oldu?

teknik destek

Apple telefonların iOS sistemleri sayesinde, Android sistemlerden çok farklı bir Store yaratılmıştır. Bu sayede sadece Apple kullanıcılarına özel birçok farklı uygulama, kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bazı uygulamalar o kadar güzel olmasına rağmen, bazen piyasada gerektiği kadar reklamı yapılmamaktadır. Bu yüzden de değerli okuyucuların yazıda olduğu gibi sürekli olarak iOS uygulamaları hakkında bilgilendirmeleri önemlidir. Genel olarak en çok dikkat çeken uygulamalar, sağlık ve spor alanında kullanıcıların hayatını kolaylaştıran cinsten olmaktadır. Bunlara beraber göz atalım.

En-dikkat-ceken-uygulamalar-2019-2 En dikkat çeken uygulamalar 2019
En dikkat çeken uygulamalar 2019

Detoks ihtiyacı için uygulama örnekleri

Bedenin düzenli olarak kendini yenilemesi, sağlıklı bir hayat / yaşamın en önemli anahtarlarından bir tanesidir. Bu yüzden de gelişen teknolojinin faydalarından olan düzenli uygulamalar, detoks programlarının bile düzenlenmesini sağlamaktadır.

Water Minder programı, detoks için gereken suyun hatırlatılmasında çok önemli bir yer tutmaktadır. Aynı zamanda bu süreçte egzersiz yapmak isteyen kullanıcılar Runtastic uygulaması sayesinde her metresini hesaplayacak bir uygulamaya da sahip olacaklardır.

Egzersiz programları

Evden çıkmak istemeyen ve evde spor yaparak forma girenler için, birçok farklı spor egzersiz uygulaması bulunmaktadır. Bunların en başında ise Sweat ve My Fitness by Jilian Michales gibi dünya çapında popüler olan uygulamalar gelmektedir.

Workout Tracker Gym Log gibi uygulamalarda ise bölgesel olarak egzersiz yapmaya meraklı olan kullanıcıların rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri antrenman örnekleri bulunmaktadır. Bu sayede evde forma girmek kolaylaşır.

teknik destek