Şimdi yükleniyor

Episodik Bir Oyun Olan “Life is Strange” iOS için Sunuldu

Episodik Bir Oyun Olan “Life is Strange” iOS için Sunuldu

Son Güncelleme tarihi 10 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Life is Strange, 2015 yılında piyasaya sürülmüş popüler bir episodik oyun ve bugün itibariyle iOS cihazlar için App Store’daki yerini aldı.

teknik destek

Life is Strange, zamanı geri alabildiğini keşfeden yani zamanda yolculuk yapabilen ve fotoğraf çekmeyi çok seven Max Caulfield’in hikayesini konu alıyor. Pek çok vaka için ipuçlarını karakterle birlikte araştırıyor ve bu şekilde oyunla bütünleşiliyor. Oyunda verdiğiniz her karar olayın sonucu etkiliyor ve olaylar için pek çok son sunuluyor.

iOS cihazlar için kullanıma sunulan Life is Strange, iMessage çıkartmalarını ve oyunu oynarken fotoğraf çekme için özel bir fotoğraf modunu beraberinde getiriyor. Oyundaki ilerleyişinizi sosyal medyada hesaplarınızda paylaşabiliyor ve arkadaşlarınızla hikaye seçeneklerini karşılaştırma gibi eşsiz sosyal özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

Oyun 5 bölümden oluşuyor ve ilk bölüm için 9,99 TL’lik fiyatlandırma söz konusu. İkinci bölüm için 3,49 TL, 3. bölüm için ise 9,99 TL’lik fiyat etiketi mevcut. Oyunun 4. ve 5. bölümünün 2018’de piyasaya çıkması planlanıyor ve 29,99 TL ödeyerek yüzde 10 tasarruf ile 2 ile 5 arasındaki tüm bölümleri öncelikli olarak satın alabiliyorsunuz.

Life is Strange, iOS 10.0 üstü sürümleri çalıştıran iPhone 5s ve üstü iPhone modelleriyle birlikte, iPad Air 2 ve üstü ve iPad mini 4 ve üstü cihazlarda oynanabiliyor.

Life is Strange’i devam ederek doğrudan App Store’dan hemen şimdi satın alabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

teknik destek