Şimdi yükleniyor

Fallout 76 Çapraz Platform Desteği

Fallout 76 Çapraz Platform Desteği

Fallout 76 Çapraz Platform Desteği

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Bethesda’nın başarılı Fallout serisinin yeni yapımı Fallout 76’nın çapraz platform desteği ile iligli açıklama yapımcı firma tarafından geldi.

teknik destek

2018 E3 konferansında detaylıca tanıtılan yeni oyun hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. CO-OP desteğinin de bulunacağı oyunda, özellikle oyun sektörünün en büyük problemlerinden olan çapraz platform desteği bulunacak mı sorusu geliyor.

10C18701-1E37-4678-AA55-A20909EFE533 Fallout 76 Çapraz Platform Desteği

Firmanın yönetmenlerinden biri olan Todd Howard, merakla yanıtı beklenen soruyu cevapsız bırakmadı. Todd, Fallout 76’da çapraz platform desteği olmayacağını, çünkü bunun için Sony’nin rakipleri kadar destekçi olmadığını belirtti. Hepimizin bildiği gibi Sony bu konuda hep çekimser kalıyor, daha doğrusu elindeki tuttuğu büyük payı kimseyle paylaşmak istemiyor.

Çapraz platform ilerleyen yıllarda kaçınılmaz bir özellik olacak olsa da Sony, bu tutumunu mümkün olduğu kadar uzun süre devam ettirecek gibi duruyor. Fallout 76 için çapraz platform desteğinin Sony’den dolayı mümkün olmadığını söyleyen Todd, durumun ilerleyen süreçte değişme şansı olduğunu da belirtiyor.

teknik destek

1 yorum

comments user
Kamron

I could watch Scnhdiler’s List and still be happy after reading this.

Yorumlar kapalı.