Halo Dizisi ile İlgili Gelişmeler!

Halo Dizisi

2013 senesinde duyurusu gerçekleştirilen fakat sonrasında duraksamaya geçen Halo dizisinden yeni gelişmeler ortaya çıktı.

teknik destek <

İlk olarak 5 sene önce prodüksiyon şirketi Amblin Television ve ABD’de bir televizyon kanalı olan Showtime’ın duyurusunu gerçekleştirdiği Halo dizisi tekrar yeşil ışığı gördü. O günden bugüne dek bir gelişme kaydetmeyen dizi için çalışmalar tekrar başladı.

Showtime tarafından gelen açıklamaya göre dizi şu an yapım öncesi aşamasında ve yapıma 2019 senesinde başlanacak. Böylece dizinin tahmini yayınlanma tarihi olarak 2020 diyebiliriz.

Halo Dizisi

İlgili haber sitelerine göre, Kyle Killen dizinin baş yapımcısılığı, yazarlığı ve genel sorumluluğını yüklenecek.

Yönetmen rolünde ise Rupert Wyatt olacak. Wyatt, Rise of the Planet of the Apes’in de yönetmenliğini yapmıştır. Halo dizisi sadece 10 bölümden meydana gelecek ancak bölümler 1 saat uzunluğunda olacaklar. Resmi yayın tarihi belli olmasa da en erken 2020 yılında izleyebileceğiz.

Dizi haberlerine ek olarak Halo serisinin yeni oyunu da Microsoft’un E3 2018’de duyurduğu oyunlar arasında yer alıyordu. Halo Infinite adındaki yapım, 343 Industries tarafınca Windows 10 ve Xbox One için geliştirilecek.

müşteri hizmetleri