Geliştiriciler için iOS 11.2 Beta 2 Yayınlandı!

iOS 11.2 Beta

Apple bugün, geliştiriciler için iOS 11.2’nin ilk betasını yayınlamasından yalnızca bir hafta sonra ikinci geliştirici betasını yayınladı. iOS 11.2 beta 2 şimdi indirilebilir ve yüklenebilir durumda.

teknik destek

iOS 11.2 beta 2’yi cihazınıza indirebilmek ve yükleyebilmek için Apple Geliştirici Merkezi’nden uygun konfigürasyon profilini yüklemeniz gerekiyor. Uygun profil dosyasını yükledikten sonra Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden beta güncellemesini indirebilirsiniz.

iOS 11.2 beta 2 ile bazı sorunlar gideriliyor ve bazı görülebilir yenilikler sunuluyor. Bir önceki betada 3 yeni duvar kağıdı kullanıma sunulmuştu. Apple’ın iOS 11 Mesajlar uygulamasında kullanıma sunacağını söylediği Apple Pay Cash için ilk belirgin testlere başlandığı görülüyor. iOS 11.2 beta 2’de ne gibi yeniliklerin yer aldığını şimdilik bilmiyoruz ancak kısa süre sonra gerekli kontrolleri yapıp sizlerle paylaşıyor olacağız.

Ayrıca Apple, iOS 11.2 beta 2’yi geçtiğimiz hafta Cuma günü yalnızca iPhone X kullanıcıları için yayınlamıştı. iOS 11.2 beta 1 kullanıcıların iPhone X’e yedeklerini taşıyamamasından dolayı Apple’ın iPhone X için böyle bir adım attığını o zaman söylemiştik.

Muhtemelen bugün yayınlanan beta ile geçtiğimiz hafta iPhone X için yayınlanan beta sürümü içeriği ile denk.

müşteri hizmetleri