Geliştiriciler İçin watchOS 3.1 ve tvOS 10.0.1 Beta 1 Yayınlandı

Apple, bugün iOS 10.1, watchOS 3.1, tvOS 10.0.1 ve macOS 10.12.1’in ilk betalarını yayınladı. Yaklaşık bir hafta önce yayınlanan büyük güncellemelerin ardından ortaya çıkan ve kendisine rapor edilen sorunları gidermeyi amaçlayan Apple ilk ara güncelleme için test sürecini başlattı.

müşteri hizmetleri

watchOS 3.1 beta 1

Geçtiğimiz hafta yayınlanan watchOS 3’te ortaya çıkan hataları gidermeye odaklanan bu güncelleme aynı zamanda performans geliştirmelerini de içeriyor.

watchOS 3.1 beta 1 güncellemesini yüklemek için Apple’ın geliştirici programına üye olmak yani bir geliştirici olmak gerekiyor. Ayrıca iOS 10 yüklü bir iPhone’a ihtiyacınız var. iPhone ve Apple Watch’ta %50’nin üzerinde şarjınız olmalı.

tvOS 10.0.1 Beta 1

Dördüncü nesil Apple TV için yayınlanan tvOS 10’da tespit edilen hataları gidermek anacıyla yayınlanan tvOS 10.0.1 beta 1 şu anda sadece geliştiriciler tarafından yüklenebiliyor.

Geliştirici hesabı olan Apple TV sahipleri Apple Geliştirici Merkezinden tvOS 10.0.1 beta 1’i indirip iTunes üzerinden güncellemeyi yükleyebilirler. Eğer cihazlarında bir geliştirici profili yüklü ise ayarlardan yazılım güncellemesini yükleyebilirler.

müşteri hizmetleri