Şimdi yükleniyor

General Mobile’ın Instagram Hesabı Gelmeyen Güncelleme Sebebiyle Kapatıldı

general-mobilein-instagram-hesabi-gelmeyen-guncelleme-sebebiyle-kapatildi

General Mobile’ın Instagram Hesabı Gelmeyen Güncelleme Sebebiyle Kapatıldı

Son Güncelleme tarihi 11 Nisan 2018 by

Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile Android One platformuna dahil olduktan sonra uygun fiyat etiketine sahip başarılı akıllı telefonları kullanıcılara sunmaya başlamıştı. 

teknik destek

Uygun fiyatlı akıllı telefon denilince akla gelen ilk markalardan birisi olan yerli akıllı telefon üreticimiz General Mobile’ın resmi Instagram sayfasına erişmek isteyen kişiler General Mobile’ın Instagram sayfasına erişemiyordu. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanmasıyla bilinen General Mobile’ın Instagram sayfasına neden erişilemediği kişiler tarafından merak edilmeye başlanmıştı. 

General Mobile’ın resmi Instagram sayfasına erişmek isteyen kişiler Instagram’ın “Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor. Tıkladığınız bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir. Instagram’a geri dön.” uyarısıyla karşılaşıyor. 

general-mobilein-instagram-hesabi-gelmeyen-guncelleme-sebebiyle-kapatildi General Mobile’ın Instagram Hesabı Gelmeyen Güncelleme Sebebiyle Kapatıldı

Konuyla ilgili olarak General Mobile tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken General Mobile’ın Instagram hesabının Spam nedeniyle geçici olarak kapatıldığı ortaya çıktı. General Mobile’ın geçtiğimiz aylarda General Mobile GM 5 Plus modellerine Android Oreo güncellemesini sunacağını açıklamasının ardından güncelleme uzun süre gelmemişti. Android One platformuna dahil olan GM 5 Plus akıllı telefonlarına Android güncellemeleri kısa sürede ulaştırılmalı.

Kullanıcılar General Mobile’ın Instagram Hesabını Kapattı!

General Mobile’ın GM 5 Plus modeli için açıkladığı güncelleme takviminin ertelenmesi üzerine General Mobile GM 5 Plus modellerine bir kez daha Android Oreo güncellemesini getirmemişti. General Mobile’ın açıkladığı takvimin dışında güncellemeyi GM 5 Plus akıllı telefonlarına alan kullanıcılar General Mobile’ın bu hareketi üzerine Instagram sayfasını Spam olarak bildirdi. Kullanıcıların bu davranışının ardından General Mobile’ın Instagram sayfası Instagram tarafından kapatılmış durumda. Sayfanın ne zaman açılacağı ise henüz bilinmiyor. 

teknik destek