Şimdi yükleniyor

Google bir sorun oluştuğu için bu web sayfası yeniden yüklendi

Google bir sorun olustugu icin bu web sayfasi yeniden yüklendi

Google bir sorun oluştuğu için bu web sayfası yeniden yüklendi

Son Güncelleme tarihi 2 Kasım 2019 by Teknoloji Haber

Safari veya Google Chrome’ da “Bir sorun oluştuğu için bu web sayfası yeniden yüklendi” hatası arada bir veya sık sık çıkabiliyor. Biz bunu iPhone telefonda karşılaştık ve Xiaomi / Huawei Android cihazlarda da çıkma olasılığı yüksek.

teknik destek

Tarayıcıyı direk açtığınızda bu şekilde bir uyarı gelebiliyor. Bazende bir kaç web sitesinde dolaşırken ekranın yukarısına gelmekte. X tıkladığınızda kapanmıyor veya sayfayı yenilediğiniz de tekrardan gelmekte.

Buna neden olan telefonda boş alanın artık yeteri kadar olmaması. Bir telefonda veya bilgisayarda sistemin çalışabileceği kadar depolama alanı olmamasında bir sorun oluştuğu ve durduruldu hatasına neden olacaktır.

Uygulamalarda uygulamadan çıkma, sık sık donma veya telefonda yavaşlamalar ile karşılaşılma nedenlerinin başında cihazda yeteli yerin olmaması.

Bir-sorun-olustugu-icin-bu-web-sayfasi-yeniden-yuklendi-2 Google bir sorun oluştuğu için bu web sayfası yeniden yüklendi
Google bir sorun oluştuğu için bu web sayfası yeniden yüklendi

Bir sorun oluştuğu için web sayfası yeniden yüklendi

Çözümünün ilk temeli boş alan var mı yok mu kontrol edilmesi. Sonrasında sıralama halindeki maddelere bakınız.

Boş alandan kasıt telefonun depolama alanının büyüklüğü, işletim sitemi büyüklüğü ve farklı faktörler ile belirlenmekte. 8 GB veya 16 GB telefonda minimum 1 GB olması gerekiyor. Sorunsuz kullanımlarda bize göre %20 işinizi görecektir.

  • Telefon kapatılarak deneyiniz
  • Arka planda çalışanları durdurun
  • Uygulamalar kısmına girip hangi tarayıcı da sorun çıkıyorsa ona girip durdurmaya zorla ve devam ediyorsa güncelleme kaldır yapın
  • Yukarıdaki bölüme girip verileri sil / temizle yapınız
  • Tarayıcının ayarlarına girip tüm zamanlar seçilip geçmişi silin
  • Smart TV kullananlar Google Play uygulamasını açıp uygulamalarım bölümünden tarayıcıya girerek güncelleme kaldır veya silme seçeneklerini denesin
  • Bazı Smart TV televizyonlarda örnek Philips “Kablosuz ağlar ve kablolu” bölümüne girip internet belleğini sil seçeneği denenebilir.
teknik destek