Loading Now

Google Chrome daha sonra indir özelliği

chrome indirme özelliği

Google Chrome daha sonra indir özelliği

Son Güncelleme tarihi 21 July 2020 by Teknoloji Haber

Google’ un bir türlü çözemediği Chrome sorunu için önemli gelişmeler var. Şu an beta aşamasında olan bir sürümde önemli iyileştirmeler yapıldı ve yanında da daha sonra indir adlı bir özellik geliyor.

teknik destek

Google tarayıcısı özellikle cep telefonlarda yavaş çalışması ve pili erken bitirmesi sorunu her daim gündemde sıcak durmakta. Şirket bu yönde sık sık çalışmalar yapsa da istenilen başarıyı bir türlü yakalayamadı.

Chrome, Android cihazlar için yeni bir sürüm çıkaracak ve performanslı çalışacağı yönünde bilgiler var. Pil tasarrufunda ve hız konusunda yapılan çalışmalar gözle görülür seviyede olacakmış.

Canary üzerinden testi yapılan sürümün daha sonra indir özelliğine bakmanız için tarayıcının satırına chrome://flags yazarak ilgili bölüme ulaşacaksınız. Lakin diğer seçeneklerle oynanmamasını öneriyoruz.

Chrome daha sonra indirme ile zamanlayacağınız indirme işlemi wifi bağlantısı olduğunda gerçekleşecek.

Sonra indirme çalışmıyorsa;

  • Güncellemede doğru sürüm yüklendi mi?
  • Cihazınızı yeniden başlattınız mı?
  • Tarayıcının ayarlarını sıfırladınız mı veya kendisini?

Unutmadan test sürümü uygulamasının stabil olarak çalışmadığı görülebilir. Malum beta sürümlerin test yeri olarak kullanılmakta. Aşağıdaki Windows 10 bilgisayardan alınmıştır.

Android-Google-Chrome-daha-sonra-3-1 Google Chrome daha sonra indir özelliği
Google Chrome daha sonra indir özelliği
teknik destek

1 comment

comments user
Murat

Chromum da kotu yazilimlar mevcut bir cok hecmise donuk mazi yok oldu genelde başlarsa mevcut oluyorlar yani mail resmin açtığınızda ve chromu açtığınızda net görebiliyorsunuz