İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GSMagic Team iOS 9.3.3 Jailbreak Videosu Yayınladı

iOS 8 ve iOS 9 versiyonlarını jailbreak yapan Pangu ve Taig Team’den ses soluk çımazken yeni isimler jailbreak sahnesinde yer almaya başladılar. Bu isimlerden en bilineni Luca Todesco.

teknik destek

Todesco, iOS 9.2’den beri sürekli jailbreak yaptığına dair resim ve videolar paylaşıyor. iOS 9.3.3 beta 1 yayınlandıktan kısa bir süre sonra jailbreak yaptığını gösteren bir resim paylaşan Todesco, dün de iOS 9.3.2 jailbreak videosu yayınladı. Todesco’nun huyunu bildiğimden açıkçası çok da jailbreak için heveslenmedim. Çünkü bu adam şu ana kadar hiç bir jailbreak aracı yayınlamadı.

[irp posts=”7037″ name=”iOS 9.3.2 Jailbreak Videosu Yayınlandı”]

Dün yeni GSMgic isimli Yunanlı bir jailbreak grubu iPhone 6S üzerinde çalışan iOS 9.3.3 için bir jailbreak videosu yayınladı. Videoda önce iPhone 6S’te Ayarlar/Genel/Hakkında kısmında telefonun versiyonunun iOS 9.3.3 olduğunu gösteren grup daha sonra cydia üzerinde de versiyonu teyit ediyor.

Bugün yoğun soru yağmuruna tutulan grup versiyonu ispat için bir de iTunes üzerinde telefonun versiyonunun iOS 9.3.3 olduğunu gösteren bir resim paylaştı. Resimde telefonun bilgisayara bağlı olup olmadığı belli olmuyor. Belki de başka bir telefon bağlayıp bu görüntüyü aldılar. Yani görüntü ne kadar gerçek bilinmiyor.

CjktmJgW0AEUsNo

Henüz yeni bir grup olmaları sebebiyle paylaşılan video ve resme şüpheli bakıyoruz. Çünkü örneğin iOS 9.1 versiyonlu bir iPhone’u jailbreak yapıp sistem dosyaları  ile oynayarak iOS 9.3.3 gibi göstermek mümkün. İnşallah yanılırız ve bu grup vakit kaybetmeden bir jailbreak aracı yayınlar.

Güncelleme: GSMagic Team iOS 9.3.3 final sürümü ile birlikte jailbreaki yayınlamayı planladığını açıkladı. Böylece sürekli artistlik yapan Luca Todesco’yu beklemeye gerek kalmadı. 

müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. srht srht 30 Mayıs 2016

    Beta sürümünde yapılan bir jailbreak işlemi gerçek sürümde bunu yapamazlar Beta sürümünde açıklar çok

Yorumlar kapatıldı.