Şimdi yükleniyor

Haftanın iOS Oyunları – 24 Nisan

haftanin-ios-oyunlari-24-nisan

Haftanın iOS Oyunları – 24 Nisan

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın sevilen mobil işletim sistemi iOS için başarılı oyunlarını sizler için sıraladık. 

teknik destek

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda yaygınlaşmaya başlamasının ardından mobil oyunlarda kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmeye başladı. Biz de AppleFoni olarak haftanın en beğenilen iOS oyunlarını sizler için derledik. 

Pacific Rim: Breach Wars

Pacific Rim filmini sevenlerin büyük bir beğeniyle oynadığı oyunların başında gelen Pasific Rim Breach Wars oyunu bulmaca, aksiyon ve rol yapma öğelerini içeren oyunda üssünüzü geliştirmeniz gerekiyor. Oyunda sunulan bulmacaları çözükçe gelişiyor ve düşmanlarınızı alt ediyorsunuz. 

Dead Rivals – Zombie MMO

Mobil platformlarda oynanabilen ilk zombi aksiyon RPG türünün örneği olan Dead Rivals oyununda kıyamet sonrası bir senaryoda savaşıp dünyayı keşfetmeye çalışıyorsunuz. Ünlü mobil oyun stüdyosu Gameloft imzalı olan oyunda ilk olarak karakterinizi geliştirmeye başlıyorsunuz ve sonrasında çeşitli savaşlar yaparak hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. 

haftanin-ios-oyunlari-24-nisan-1 Haftanın iOS Oyunları - 24 Nisan

Dead Effect 2

Dead Effect heyecanı iOS cihazlarına geliyor. Eğer ki kabusun bittiğini sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Ese Meridian’da karanlığın dehşeti bir kez daha kendini gösteriyor. Oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı Dead Space ve Doom gibi oyunlardan ilham alarak geliştirilen Dead Effect efsanesini iOS cihazlarınızdan da oynayabilirsiniz. 

haftanin-ios-oyunlari-24-nisan-2 Haftanın iOS Oyunları - 24 Nisan

teknik destek