Şimdi yükleniyor

Haftanın iOS Oyunları – 8 Mayıs

haftanin-ios-oyunlari-8-mayis

Haftanın iOS Oyunları – 8 Mayıs

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın sevilen mobil işletim sistemi olan iOS platformunda oynanılabilecek en iyi oyunları sıraladık. İşte bu haftanın en iyi iOS oyunları!

teknik destek

Haftanın iOS Oyunları: 24 Nisan

Hayatımızın olmazsa olmazı olan mobil cihazlar üzerinde oyun oynamaktan çok keyif alıyoruz. Boş zamanlarımızı öldürmek için ya da kafamızı dağıtmak için oynadığımız mobil oyunların sayısı her geçen gün arttığı için güzel ve kaliteli oyunları da bulmak bir o kadar zorlaşıyor. İşte sizler için seçtiğimiz en iyi AppStore oyunları. 

Touchgrind BMX 2 

2011 yılında çıkan ve AppStore üzerinde yer alan en iyi 3 oyundan birisi olan Touchgrind BMX oyununun ikinci oyunu olan Touchgrind BMX 2 oyunu bu sefer daha gerçekçi oyun sesleri ve görüntülerle geliyor. İlk oyununa göre daha eğlenceli sürüş deneyimleri sunan Touchgrind BMX 2 oyunu ile dilediğiniz parkurda dilediğiniz hareketleri yapabilir ve parmaklarınızı geliştirebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla desteklenen oyunu ücretsiz olarak AppStore’dan indirebilirsiniz. 

Tokyo Ghoul: Dark War 

Eğer ki anime seviyorsanız sevilen anime dizisi olan Tokyo Ghoul’un başarılı bir uyarlaması olan Tokyo Ghoul: Dark War oyununu indirebilirsiniz. Orijinal çizimler ve Tokyo Ghoul animesinin hikayesine bağlı kalınarak oluşturulan oyun ayrıca çoklu oyuncu desteği de sunuyor. Uygulama içi satın alımlarla desteklenen oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Not: Oyun Türkiye mağazasında bulunmadığı için Amerika mağazası bağlantısı eklenmiştir. App Store ülkeniz Amerika ise aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. 

iOS cihazınızda eğer ki stratejik kart oyunu oynamayı seviyorsanız CHRONO MA: GIA oyununu indirip keyifle oynayabilirsiniz. Geniş karakter yelpazesi ve sunduğu sınırsız strateji imkanıyla, oldukça keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir oyun olan CHRONO MA: GIA oyununda, çeşitli stratejiler oluşturabilirsiniz. CHRONO MA: GIA oyununu App Store Türkiye mağazasında bulunmadığı için oyunun Amerika mağazasında bulunan linke tıklayabilirsiniz. 

Ghost Pop!

Karanlık bir ormanda gezip karşınıza çıkan hayaletleri yakalamak ister misiniz? Eğer ki cevabınız evet ise eğlenceli bir oyun olan Ghost Pop! oyunu tam size göre bir oyun. Eğer ki basit bir oyunla vakit öldürmek istiyorsanız Ghost Pop! oyunun deneyebilirsiniz. 

teknik destek