Şimdi yükleniyor

Haftanın iOS Uygulamaları

ios

Haftanın iOS Uygulamaları

Son Güncelleme tarihi 26 Ocak 2019 by Müşteri hizmetleri

Haftanın iOS uygulamaları yazı dizimizle devam ediyoruz. Bu haberde önerdiğimiz uygulamalar arasından en dikkat çekenleri listeledik. Örnek gif yapma uygulaması gibi…

teknik destek

iOS cihazlarımızdan, iPhone telefonlarımızdan ve tabletlerimizden kullandığımız uygulamalara bazen yenilerini eklemek istiyoruz. Tabii ki her hafta belirlediğimiz haftanın iOS uygulamaları da bir hayli dikkat çekiyor. İşte sizlere yeniden App Store’da bu hafta popüler olan uygulamaları gösteriyoruz.

Not: Belirlediğimiz uygulamaların tümü ücretsiz değildir. Aralarında ücretli uygulamalar da bulunmaktadır.

1-) GifJif

Gifjif uygulaması içerisinde 5 bine yakın eğlenceli gifler bulunuyor. Bu gifleri isterseniz olduğu gibi kullanabiliyor, isterseniz de kendi yüzünüzü veya herhangi bir resminizi ekleyerek özelleştirme yapabiliyorsunuz. Kendinizden bir şeyler katarak gifleri paylaşmak, sizin için eğlenceli olacaktır.

gifjif Haftanın iOS Uygulamaları

2-) Calendarium

Calendarium uygulamasıyla evrenin nasıl bir sisteme sahip olduğunu çözebileceksiniz. Bulunduğunuz günün uzunluğu, takvimler, tarihi olaylar, gün doğumu ve gün batımı gibi tüm evrensel yaşantıların kaynaklarına inerek, yaşadığınız boyutu kısa sürede anlayabiliyorsunuz. Tarihi olayları da içeren program, oldukça başarılı.

calendarium Haftanın iOS Uygulamaları

3-) Status Art

Kullanımı oldukça kolay olan Status Art programı sayesinde, istediğiniz renkleri içeren bir tema oluşturabiliyorsunuz. Bu temayı isterseniz ekran kilidinize, isterseniz arka plan resminize, isterseniz de bildirim çubuğunuza yerleştirebiliyorsunuz. Bu sayede telefonunuzun ekranı, daha renkli ve canlı bir yapıya ev sahipliği yapabiliyor.

statusart Haftanın iOS Uygulamaları

4-) Phoenix Photo Editor

iOS dünyasının en başarılı ve en çok tutulan programlarından birisi de hiç şüphesiz ki Phoenix Photo Editor programıdır. Çekmiş olduğunuz fotoğraflara program sayesinde mükemmel efektler verebilir, soluk resimlerinizin daha canlı olmasını sağlayabilir ve üzerinde oynama yaptığınız resimleri tüm mecralarda tek dokunuşla paylaşabilirsiniz.

phoenix Haftanın iOS Uygulamaları

teknik destek

1 yorum

comments user
Alekhine

Aralarında bir tane ücretsiz olsaydı iyi olurdu

Yorumlar kapalı.