Şimdi yükleniyor

iPhone’da Instagram Hikayelerini Gizlice İzlemek

hikaye

iPhone’da Instagram Hikayelerini Gizlice İzlemek

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

iPhone’da Instagram Hikayelerini Gizlice İzlemek

teknik destek

Milyonlarca kullanıcısı olan ve sosyal medya uygulamaları arasında en popüleri olarak bilinen Instagram, fotoğraf paylaşma platformları konusunda rakiplerini tamamen sollayarak dünya devi haline gelmiştir. Facebook’a bağlı olarak yapısal şekilde de Facebook’a benzeyen Instagram’da günlük story dediğimiz hikayeleri atabiliyoruz. O anki konumumuzu, neler yaptığımızı ve bazen de aklımıza gelen sözleri yazarak paylaşıyoruz. Instagram hikayeleri, günümüzde birçok insan tarafından merak uyandırıyor ve bazı insanlar diğer insanların hikayelerine bakmak istemeseler de, merak içinde kalıyorlar. Peki Instagram hikayelerine gizli bir şekilde nasıl bakabiliriz?

Uygulama Yoluyla Gizlice Bakabiliyoruz

iPhone cihazınız varsa ve herhangi birinin Instagram hikayelerine gizli, yani adınız görünmeden bakmak istiyorsanız, yapacağınız tek şey öncelikle Story Reposter adlı programı indirerek kurmak olacaktır. iTunes ve App Store altyapısında bulabileceğiniz bu program sayesinde, artık istediğiniz kişilerin hikayelerine gizlice bakabileceksiniz.

hikaye1 iPhone’da Instagram Hikayelerini Gizlice İzlemek

iPhone’da Instagram Hikayelerini Gizlice İzlemek – Detaylı Anlatım

  • Öncelikle Story Reposter adlı uygulamayı indirin ve telefonunuza kurun.
  • Programı açtıktan sonra karşınıza kullanıcı adı alanı çıkacaktır. Bu alana kimin hikayelerini gizlice izlemek istiyorsak, onun kullanıcı adını yazacağız ve arama sekmesine dokunacağız.
  • Programa gerekli kullanıcı adını yazdıktan sonra, arama süresince biraz beklemelisiniz. Eğer aramadan sonra istediğiniz kişinin profili karşınıza çıktıysa, bir kere dokunun ve profiline girin. Bu sayede 24 saat içerisinde paylaştığı tüm hikayeleri gizlice izleyebilirsiniz.

Not: Aradığınız kullanıcı adı, programın içerisinde çıkmazsa hikayeleri izlemeniz mümkün olmayacak.

teknik destek