Şimdi yükleniyor

Her Yaşa Hitap Eden, iOS’ta Ücretsiz Olarak Oynayabileceğiniz 4 Klasik Oyun!

iOS Klasik Oyunlar

Her Yaşa Hitap Eden, iOS’ta Ücretsiz Olarak Oynayabileceğiniz 4 Klasik Oyun!

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Çocukluğunuzun efsanevi retro oyunlarına özlem duyuyor musunuz? Siz de retro oyunları iPhone veya iPad’de oynamak ister misiniz? Eskiden televizyonun karşısında büyük bir zevkle oynadığınız ve günümüzde iPhone’unuzda veya iPad’inizde oynayabileceğiniz 6 ücretsiz retro oyunu sizin için bir araya getirdik.

teknik destek

Elbetteki teknoloji geliştikçe oyunlar da gelişiyor, değişiyor ancak içinizdeki retro oyunu sevgisi hiçbir zaman değişmiyor olabilir. Fazla sistem gereksinimine gerek olmayan retro yapımları bu sebeple daha kullanışlı bir şekilde oynanabiliyorlar. Bugün sizlere iOS platformunda oynayabileceğiniz, hepsi birbirinden başarılı 6 ücretsiz retro oyunu önereceğiz.

Bu oyunların her yaşa hitap eden oyunlar olduğuna inanıyoruz.

Pac-Man

Pac-Man… Efsanevi oyun. Peki onu kim sevmez? Retro türünün en efsanevi karakterlerinden birisi olan Pac-Man’i modern grafiklerle iOS platformunda oynayabilirsiniz. Oyunun ünlü oyun geliştiricisi Bandai Namco tarafından geliştirildiğini belirtelim.

Crazy Taxi: Classic

Eskinin internet kafede sizi koltuğunuza kilitleyen oyunu şimdi telefonlarda. Müziklerinden tasarımına kadar her şeyi ile orijinaline sadık kalınmış bu oyun iOS platformu için indirilmeyi bekliyor.

Atari Mix

Atari kolay yolu seçerek, 70’li ve 80’li yıllardaki birçok oyunu tek bir uygulama içerisine ekledi ve iOS platformu için indirilmeye sundu. Oyunu indirmek ücretsiz ancak yalnızca içlerinden bazılarını oynayabiliyorsunuz. Diğer 99 oyun için 10 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

teknik destek