Şimdi yükleniyor

Instagram dondurulan hesabı açma hatası

Instagram dondurulan hesabı açma hatası

Instagram dondurulan hesabı açma hatası

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram dondurulan hesabı açma sorununuz mu var? Dondurulan instagram hesabını açma yahut bağlantısı kaybettiyseniz instagram’ ın size sunacağı bir başvuru kapısı olabilir.

teknik destek

Instagram sorunlarına zor yardımcı olan bir ağ. Yardım için kullandığı sayfası sanki bir kartvizit görevi yapıyor.

“Şifremi unuttum” veya “e-postaya erişiminiz yok” sıfırlama için şunu yapın diyor ama klasik sıfırlamada ki adımları yazıyor. E zaten erişimini kaybetmiş. Farklı bir öneride bulun sana. Veyahut bir sorunu iletmek için form açsana.

Instagram dondurdum açılmıyor yetersizliği

Bankacılıkta kullanılan doğrulamada sunulan zorunlu seçeneklerin sosyal ağlarda da olması iyi olmaz mıydı? Düşünün şifre sıfırlamasında size tarihteki bir önemli şahsiyeti sunuyor. Veya en sevdiğiniz kitabın sorulması…

Bu ağ Facebook şirketine ait. Ama yardımda kullanılan yöntemler uzaktan yakına alakası neredeyse yok gibi. Düşüncemiz ayni kişilerin her iki ağda destek olması.

Instagram şifreyi unuttunuz ise ve kayıtta kullanılan mail veya telefona erişimi kaybettiyseniz geçmiş olsun’ a doğru gidiyorsunuz. Tahmini hesabınız gitti gibi bir durumla karşılaşacaksınız. Yinede bir kaç öneride bulunalım. Hadi açılmayan instagram için başvuru yapılması.

Instagram-dondurulan-hesabi-acma-hatasi-2 Instagram dondurulan hesabı açma hatası
Dondurulan hesabı açma formu

Dondurulan Instagram hesabını açma

  • Hesap Facebook’ a bağlanmış olabilir mi? Bir deneyin bakalım.
  • Şifreyi sıfırlamada hem mail hem de numara ile deneyiniz.
  • Erişimini kaybettiğiniz e-postanın şifresini sıfırlamaya çalışmak instagram’ dan belki daha kolay olabilir.
  • Instagram’ ın uygulamasında şifreyi unuttum ile deneyin ve yardıma tıklayın.
  • Telefon numarasını değiştirdim diyorsanız o zaman eski numarayı geri almaya çalışın. Geri almak için iade edilen operatörle görüşün örnek 53 ile başlayan numaralar Turkcell’ in ve 50 ile başlayan Türk Telekom’ un.
  • Birde Facebook’un adreslerini kullanın. Örnek kod gelmiyor için kullandığı formla instagram hesabınız için başvurun. Birde sorunu bildirimdeki formla.
  • Kapatılan hesabı açmayla ilgili instagram’ ın başvurusunun olduğu bu help.instagram.com/contact/1652567838289083 iletiyi kullanın.

Not! Kapatılan veya numara değişiminde eski numaranın geri alınması mümkün. Hat kapatıldı ama bir yıl boyunda ilgili operatörün o numarayı satışa koyamayacağını biliyor musunuz?

Farklı bir yol için instagram müşteri hizmetleri yazısına birde bakınız.

teknik destek