iOS 11.2.1 Güncellemesi Yayımlandı!

iOS 11.1 iOS 11.0.3 geri dönme

Apple bugün, iOS 11 işletim sisteminin sekizinci resmi güncellemesi olan iOS 11.2.1‘i yayınladı. iOS 11.2.1 güncellemesi, iOS 11 işletim sisteminin ikinci büyük güncellemesi iOS 11.2‘nin yayınlanmasından bir buçuk hafta sonra çıkmış oldu.

teknik destek

iOS 11.2.1 güncellemesi, OTA ile yani Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden şimdi indirilebilir ve yüklenebilir durumda.

iOS 11.2.1 Yenilikleri ve Değişiklikleri

iOS 11.2.1 Güncellemesi

iOS 11.2.1, iOS 11.2 sürümünde keşfedilen hataları ve sorunları gideriyor. Apple’ın sürüm notlarına göre güncelleme, Ev uygulamasını paylaşan kullanıcıların uzaktan erişimini etkisizleştirmesine neden olan bir hata dahil birçok sorunu gideriyor.

Apple’ın paylaştığı sürüm notunun dışında herhangi bir yeniliğin veya değişikliğin güncelleme ile sunulup sunulmadığını henüz bilmiyoruz. Güncelleme ile gelen herhangi bir ek değişiklik veya yeniliği keşfedecek olursak yazımızı sizin için güncelliyor olacağız.

müşteri hizmetleri

3 Comments

  1. 11.2.1 Şarj berbat ya 7 plusta…10.3.3 te süper gidiyordu şarj pişman oldum güncelledigime

  2. 6s cihazımda bu Güncellemeyi yükledikten sonra menüler arası geçişte kasma ve mesaj yazarken geç algılama oluyor başka bu sorunu yaşayan var mı yoksa bekim telefonda mı bir sıkıntı var

  3. Apple durmadan güncelleme yayınlıyor birtürlü şu batarya sorununu çözmedi bu sistemi ne zaman stabil hale getirecekler.?

Comments are closed.