İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11.2 Beta 3 Yenilikleri ve Değişiklikleri Neler?

Apple dün, iOS 11.2‘nin en yeni geliştirici ve public betasını yayınladı. Geliştiriciler ve Halka Açık Beta Yazılım Programı kullanıcıları için iOS 11.2 beta 3 ve iOS 11.2 Public Beta 3 şu anda Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirilebilir ve yüklenebilir durumda.

teknik destek

Teknoloji devi Apple, peşi sıra yayınladığı iOS 11 ara güncellemeleri ile tespiti yapılan sorunların giderilmesi, hataların çözülmesi ve performans iyileştirmelerinin yapılması dışında kısmi yenilikler ve değişiklikleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. iOS 11.2 de tam olarak bu güncellemelerden birisi olacak gibi duruyor.

iOS 11.2 Beta 3 Yenilikleri ve Değişiklikleri Neler?

Dün yayınlanan iOS 11.2 beta 3’de birtakım değişiklikler ve yenilikler söz konusu. Bunlar;

  • Artık Denetim Merkezi’nden Wi-Fi veya Bluetooth’u kapatmak istediğinizde Wi-Fi ve Bluetooth’un kalıcı olarak değil geçici olarak kapatıldığını gösteren bilgilendirici bir diyalog ekranı geliyor.iOS 11.2 Beta 3 Denetim Merkezi
  • iPhone X’de Denetim Merkezi’ne ulaşılmasının daha belirgin hale getirilmesi için küçük bir tasarımsal değişiklik yapıldı.iPhone X iOS 11.2 Denetim Merkezi

Bu dışa dönük değişiklikler dışında hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yapıldığı Apple tarafından belirtiliyor. Apple, beta güncellemeleri için detaylı bir sürüm notlarını paylaşmadığından yapılan yeniliklerin tam listesini bilmek mümkün değil. Yukarıdakilerin tamamı dikkatimizi çeken değişiklikler/yeniliklerdir.

Yakın zamanda herkese açık olarak yayınlanması beklenen iOS 11.2’nin final sürümü ile Apple, en yeni iOS sürümü ile ilgili tüm sürüm notlarını paylaşacaktır.

teknik destek

Bir yorum

  1. Nicat Nicat 14 Kasım 2017

    Salam .iphone 5s uygunmu indirmek ??indirilelimmi ?

Yorumlar kapatıldı.