İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11.3 Güncellemesiyle Gelen Ekran Görüntüsü Hatası Sinir Bozuyor

Apple’ın yaklaşık 15 gün önce yayınladığı iOS 11.3 güncellemesi kullanıcılara cihazlarında bulunan batarya hakkında daha fazla bilgi veriyor ve pil sağlıklarını öğrenebilmesini sağlıyordu. Pek çok kişi tarafından sevilen iOS 11.3 güncellemesiyle birlikte gelen hatayı kullanıcılar tarafından çok sevildiğini söyleyemeyiz. 

teknik destek

iPhone ve iPad kullanıcıların en çok kullandığı işlevlerden birisi olan ekran görüntüsü alma iOS 11.3 ile bozuldu. Apple’ın son iOS güncellemesi olan iOS 11.3 güncellemesinde ortaya çıkan hata kullanıcıların ekran görüntüsü aldıkları zaman ortaya çıkıyor. 

iOS 11.3 İle Birlikte Ortaya Çıkan Ekran Görüntüsü Hatası Kullanıcıların Fena Halde Sinirini Bozuyor!

iOS 11 sürümünde kullanıcılar ekran görüntüsü aldıklarında ekran görüntüsü ekranın sol altında ufak bir kare olarak beliriyor. Ancak iOS 11.3 sürümüyle birlikte gelen hata ile birlikte kullanıcıların aldıkları ekran görüntülerinin üst kısmında dengesiz bir şekilde beyaz bölge oluşuyor. 

ios-11-3-guncellemesiyle-gelen-ekran-goruntusu-hatasi-sinir-bozuyor

Beklenmedik bir anda kullanıcıların karşısına çıkan bu hatanın şimdilik bir çözümü bulunmuyor. Sorunu geçici olarak çözmek isteyen iOS 11.3 sürümü kullanıcıları soru iPhone’larını ya da iPad’lerini kapatıp açtıklarında sorunu geçici olarak çözdüklerini belirtiyor. Apple’ın sorunu yeni iOS güncellemesinde çözmesi bekleniyor. 

müşteri hizmetleri

6 Yorum

  1. Özgür Aydi̇n Özgür Aydi̇n 15 Nisan 2018

    Dengesiz boşluk dediğin teraziyi açtığın İçin öne arkaya giden beyaz bölüm değil demi yoksa bukadar iphone kullanmamış birimi bunları yazıyor diye düşünür insanlar ?

    • Burak Aydın Burak Aydın 15 Nisan 2018

      dengesiz boşluk dediğimiz terazi uygulamasında dengenin oluşturulmasını sağlıyor ancak ekran görüntüsü alındığında üst kısımda GIF’te görüldüğü gibi beyaz olmaması gerekiyor. konunun takipçisi olacağıma emin olabilirsiniz. 😉

Yorumlar kapatıldı.