iOS 11 için Cydia Impactor 0.9.42 Çıktı!

iOS 11 Cydia Impactor

IPA’ları ve APK’ları iOS ve Android’e yüklemek için doğrudan mobil cihazlarla çalışmak üzere tasarlanmış bir GUI tabanlı araç olan Cydia Impactor, şimdi 0.9.42 sürümü ile güncellendi.

teknik destek

Güncelleme uzun süredir bekleniyordu ve sabırsız iOS kullanıcılarının bu sürüm ile birlikte Cydia Impactor’u iOS 11 betaları ile kullanabilecek olmaları aracın çekiciliğini artırıyor diyebiliriz.

Jay Freeman’ın Cydia Impactor aracı, Jailbreakli ve Jailbreakli olmayan cihaz sahipleri için son derece yararlı ve çok popüler bir araç olarak kendini kanıtlamış durumda. Cydia’nın arkasındaki adam önemli bir adım atarak Cydia Impactor’u oluşturdu ve zamanla aracın gelişimi sağlandı. İlk günden bu yana, Cydia Impactor’un mevcut özelliklerinin geliştirildiğini ve ek platform uyumluluğunu kazandığını gördük.

Yeni 0.9.42 sürümü, macOS, Windows ve Linux’da indirilmek üzere tasarlandı ve iOS cihaz sahipleri için ek platform uyumluluğunu sunuyor. Freeman, genel olarak güncellemeyle ilgili ayrıntılı sürüm notlarını paylaşmadı ancak Cydia Impactor’un sürekli değişen iOS 11 betalarını desteklediğini öğrenmek için yeterli bilgi mevcut.

Artık iOS 11 çalıştıran cihazlara herhangi bir .IPA uzantılı uygulamayı yükleyebilmek için Cydia Impactor’un bu son sürümünü kullanabilirsiniz.

Şu anda Cydia Impactor’un eski sürümünü kullanan herkes, yeni 0.9.42 sürümünü Güncellemeleri Denetleme seçeneği ile edinebilirler. Yakın zamanda cydiaimpactor.com üzerinden sunulduğunda ise yeni sürümü doğrudan indirebilirler.

müşteri hizmetleri