iOS 9.2 Güncellemesi Geliyor!

ios-9-2-guncellemesi

Apple’ın dün iOS 9.1 yayımlanmasının ardından sadece 24 saat geçti ve geçen bu süreçte Apple’ın farklı planlarının olduğu ortaya çıkmış durumda. Evet Apple iOS 9.2 güncellemesi üzerinde çalışmalar yapıyor ve çok yakın gelecekte güncelleme ile bizleri buluşturacak.

teknik destek

9to5Mac’in paylaştığı ziyaretçi analiz grafiklerinde iOS 9.2’in şuanda kapalı kapılar arkasında test edildiği görülüyor. Üstelik önemli bir oranda test cihazının iOS 9.2 ile yükseltildiği görülüyor.

ios-9-2

iOS 9.1, 150 yeni emoji, yeni duvar kağıtları, Sprint cihazlarda Wi-Fi üzerinden telefon görüşme desteği başta olmak üzere pek çok yeniliği beraberinde getirmişti. iOS 9.2’nin neleri getirip neleri götüreceği bilinmiyor ancak bilinen tek şey özellikle iPad Pro ile keşfedilecek sorunların çözümü üzerinde durulacak bir güncelleme olacağı yönünde.

Ancak iOS 9.2 ile kesin değişikliklerin iPad Pro ile sınırlı olması söz konusu değil. Apple yeni özellikleri ve geliştirmeleri diğer iOS cihazlar için de sunabilir.

Apple’ın şimdilik kendi testlerini yaptığı ve öncelikle geliştiriciler için ve ardından halka açık beta programı kullanıcıları için testlere başlayabileceği düşünülüyor.

müşteri hizmetleri