iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak 1.1 Güncellemesi Yayınlandı!

ios-9-2-ios-9-3-3-jailbreak

PanGu yeni Jailbreak aracını 64 bit cihaz desteği ile sadece birkaç gün önce yayınladı. Birçok kullanıcı bu araç ile cihazını Jailbreak yapmaktan memnun kalırken 9.7 inç iPad Pro veya iPod touch 6G kullanıcıları Jailbreak aracını cihazları için kullanamamışlardı. Araç bu iki cihaz için başarısız kalmış durumdaydı.

teknik destek

PanGu ekibi olaya el atarak araçlarının yeni sürümünü yayınladılar. Ekip iPad Pro ve iPod touch 6G için cihaz desteğini bu araçları ile sunuyorlar. Güncellemenin genel anlamda memnuniyet verici olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi yeni aracı kullanarak cihazınızı hiç vakit kaybetmeden Jailbreak yapabilir ve Cydia’yı edinebilirsiniz.

Yoğunluk sebebi ile yeni güncellemeye erişiminiz birkaç günü bulabilir ancak yine de güncellemenin yerinde ve kararlı olduğunu belirtelim. Yani hiçbir sorun olmadan yeni sürümü edinebilirsiniz.

iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak’i devam ederek Windows için indirebilirsiniz. Uygulamanın Çince dilde olduğunu belirtelim. Kurulum bilgileri ve diğer tüm detaylar için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

4 Comments

  1. iphone için bir geliştirme yada düzeltme mevcut mu ?
    tekrar jealbreak yapmaya gerek var mı sizce telefonu ?

  2. Doğrulama kodunu girdikten sonra apple id bölümü gelmiyor ve ağlayan surat çıkıyor.Sorunu nasıl çözebilirim ?

Comments are closed.