iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak 1.1 Güncellemesi Yayınlandı!

4
ios-9-2-ios-9-3-3-jailbreak

PanGu yeni Jailbreak aracını 64 bit cihaz desteği ile sadece birkaç gün önce yayınladı. Birçok kullanıcı bu araç ile cihazını Jailbreak yapmaktan memnun kalırken 9.7 inç iPad Pro veya iPod touch 6G kullanıcıları Jailbreak aracını cihazları için kullanamamışlardı. Araç bu iki cihaz için başarısız kalmış durumdaydı.

PanGu ekibi olaya el atarak araçlarının yeni sürümünü yayınladılar. Ekip iPad Pro ve iPod touch 6G için cihaz desteğini bu araçları ile sunuyorlar. Güncellemenin genel anlamda memnuniyet verici olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi yeni aracı kullanarak cihazınızı hiç vakit kaybetmeden Jailbreak yapabilir ve Cydia’yı edinebilirsiniz.

Yoğunluk sebebi ile yeni güncellemeye erişiminiz birkaç günü bulabilir ancak yine de güncellemenin yerinde ve kararlı olduğunu belirtelim. Yani hiçbir sorun olmadan yeni sürümü edinebilirsiniz.

iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak’i buradan devam ederek Windows için indirebilirsiniz. Uygulamanın Çince dilde olduğunu belirtelim. Kurulum bilgileri ve diğer tüm detaylar için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

[irp posts=”8749″ name=”iOS 9.3.3 Jailbreak Rehberi: iPhone, iPad ve iPod touch Nasıl iOS 9.3.3 Jailbreak Yapılır?”]

[irp posts=”8846″ name=”Bilgisayarsız iOS 9.3.3 Jailbreak İşlemi”]

[irp posts=”8817″ name=”iOS 9.3.3 Jailbreak İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları”]

[irp posts=”8776″ name=”iOS 9.3.3 – iOS 9.2 PanGu Jailbreak Problemleri ve Çözümleri”]

4 YORUM

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.