Şimdi yükleniyor

iOS için En İyi Zombi Oyunu: The Walking Zombie Escape

Zombi Oyunu – iPhone

iOS için En İyi Zombi Oyunu: The Walking Zombie Escape

Son Güncelleme tarihi 6 Şubat 2019 by Müşteri hizmetleri

Zombilerden kaçmaya hazır mısınız? Bugün App Store’daki en iddialı zombi oyunu olan ve belki de çok yakında App Store’un en çok oynanan, en iyi zombi oyunu olacak olan The Walking Zombie Escape’i incelemeye çalışacağız.

teknik destek

The Walking Zombie Escape

Zombi-Oyunu iOS için En İyi Zombi Oyunu: The Walking Zombie Escape

The Walking Zombie Escape, adından da anlaşılacağı üzere, zorlu parkur üzerinde yürüyen zombilerden karakterinizi kaçıracağınız, ardınıza bakmadan koşacağınız bir oyun. Zombiler dışında parkurdaki engellerden uzak durmalı, toplayabileceğiniz en yüksek puanı toplamalısınız.

Oyundaki karakter kendisini koşmaya başlıyor ve ekrana parmağınızı bir kere dokunduğunuzda zıplıyor. İki kere dokunduğunuzda ise karakter daha yükseğe zıplıyor. Oyun içinde kimi zaman daha yükseğe zıplamanız hayatınızı kurtaracak.

The-Walking-Dead-Zombie iOS için En İyi Zombi Oyunu: The Walking Zombie Escape

The Walking Zombie Escape, bir zombi oyunu olarak sonsuz koşu oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren, diğer zombi oyunlarına kıyasla yüksek grafiklerle donatılmış. iOS 8 ve üstü sürümleri çalıştıran tüm iPhone, iPad ve iPod touch modellerinde oynanabiliyor.

Oyunun tümüyle ücretsiz olmasından ile birlikte oyunun akıcılığı ile kendinizi saatlerde iPhone’unuzun veya iPad’inizin ekranına bakarken bulabilirsiniz. Tepki verme süreniz ne kadar kısa olursa oyun için başarınız o kadar yüksek olacaktır 😉

The Walking Zombie Escape’in genel özellikleri:

Zombilerden kaçmaya hazır mısınız? Peki, diğer engellerden? The Walking Zombie Escape ile macera dolu bir dünyaya hoşgeldiniz. Ehh, biraz da gerilime merhaba deyin.

The Walking Zombie Escape’de amacınız en yüksek puanı toplamak. Bunu yaparken son derece dikkatli olmalısınız. Zombilerden uzak durun, engelleri aşın ve en yüksek puanı toplayın! Hepsi bu kadar…

Oyun Özellikleri:
– Yüksek kalite grafikler,
– Farklı engeller (zombi, yarasa, düşen taşlar, uçan vampir v.s.)

Hazırsanız başlayalım!

The Walking Zombie Escape’i dokunarak veya aşağıdaki bağlantı kutusunu kullanarak hemen şimdi indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

teknik destek