Şimdi yükleniyor

iOS için Günün Oyunu: Star Wars “Galaxy of Heroes”

Star Wars Galaxy of Heroes

iOS için Günün Oyunu: Star Wars “Galaxy of Heroes”

Son Güncelleme tarihi 19 Ekim 2017 by Müşteri hizmetleri

Tatoonie yüzeyinde savaş devam ediyor. Finn, Leia, Darth Nihilus, K-2SO ve bir Jawa’nın karşısında Ahsoka Tano, bir Ewok ve üç adet B2 Süper Savaş Droidi var. Star Wars tarihinden ikonik figürler, serinin hayranlarının hayallerini gerçekleştiren savaşlarda mücadele ediyor.

teknik destek

Star Wars: Galaxy of Heroes, serinin herhangi bir parçasından zevk alan herkese hitap ediyor. Biriktirebileceğin 120’den fazla karakterin yanı sıra her karakterin geliştirilecek yetenekleri ve donanımları var. Sıra tabanlı savaşların heyecanına doymayacaksın.

IMG_3820 iOS için Günün Oyunu: Star Wars "Galaxy of Heroes"

Savaşçılarını geliştirmeli, hangi karakterleri seçeceğine karar vermelisin. Kime saldıracağın ya da hangi yeteneğini kullanacağın gibi kritik kararları ise savaş sırasında vermelisin. Büyüleyici animasyonlarla dolu savaşlar hızla gerçekleşiyor ama kısa yoldan deneyim puanı kazanmak istersen, 4 kat hızla otomatik olarak savaşabilir veya oyun içi para kullanarak savaşları simülasyonla anında tamamlayabilirsin.

Şu an oyunun en gözde güncellemesi ise Bölge Çatışmaları. Yüksek seviyeli lonca üyeleri için tasarlanan bu epik mücadeleler, sahip oldukları bütün karakterlerden faydalanarak uzun süreli oyuncuları ödüllendiriyor. Loncadaki dostlarınla beraber çalışarak haritadaki alanları parça parça ele geçirebilir, özel savaş görevlerini tamamlayabilir ve Hoth gezegenindeki İyon Topu kilit noktalara sahip olabilirsin.

IMG_3821 iOS için Günün Oyunu: Star Wars "Galaxy of Heroes"

Oyuna yeni başladıysan da önemli değil. Kısa sürede aydınlık ve karanlık taraf savaşları, başka oyunculara karşı mücadele edeceğin turnuvalar, çeşitli etkinlikler gibi seçeneklerle erişim kazanacaksın. Hatta gemiler arası savaşlara katılman bile mümkün. Zenginleşme ve gelişme hızına bakarsak oyunun neredeyse Ölüm Yıldızı kadar büyük olduğunu bile söyleyebiliriz. Tabii ki Galaxy of Heroes, Ölüm Yıldızı’na kıyasla çok daha az tehlikeli.

– App Store editörlerinin katkılarıyla.

Star Wars: Galaxy of Heroes’i buraya tıklayarak doğrudan iOS aygıtınıza (iPhone, iPad ve iPod touch) App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

teknik destek

1 yorum

comments user
volkan

bu zaten ücretsizdi yav

Yorumlar kapalı.