Şimdi yükleniyor

iOS için Speedtest Uygulaması Güncellendi!

iOS için Speedtest Uygulaması Güncellendi!

iOS için Speedtest Uygulaması Güncellendi!

Son Güncelleme tarihi 28 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

iOS için internet hızını ölçebilmenize olanak tanıyan dünyanın en popüler uygulamaları arasında yer alan Speedtest güncellendi. Güncelleme ile uygulamanın tasarımı baştan aşağıya yenilendi ve bir süredir beta olarak web için kullanımda olan modern tasarımı iOS cihazlar için kullanıma sunuldu.

teknik destek

Speedtest 4.0.0 sürümü ile baştan aşağıya yenilenen tasarım ile iPhone X temelinde özel düzenlemeler var. Yeni tasarım ile siyah ile canlı renklerin harmanlandığı göze çarpıyor. Buna ek olarak uygulamaya dahili arama motoru seçeneği eklenmiş ve bu arama motoru ile sunucu seçimi kolay hale gelirken artık internet servis sağlayıcılarına oy verilmesine de imkan tanınıyor.

iPhone internet hız testi uygulaması

Uygulamanın hız ölçüm göstergesinin boyutunu da ayarlayabilirsiniz.Geliştirilen harita sayesinde testin yapıldığı noktayı şimdiye dek hiç olmadığı kadar net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Yıllardır hayatımızda olan Speedtest uygulaması belki sık sık kullanılan bir uygulama değil ancak gerektiği zamanlarda internet hızını kolayca ölçebiliyor oluşu ile vazgeçilmez uygulamalar arasında. Uygulamayı aşağıdaki bağlantı aracılığıyla iPhone, iPad veya iPod touch’ınıza hemen şimdi indirebilirsiniz.

itunes.apple.com/tr/app/speedtest-by-ookla/id300704847?l=tr&mt=8

teknik destek