iPad iPhone güvenilir olmayan kurumsal geliştirici

iPad iPhone güvenilir olmayan kurumsal geliştirici

Mac / iPad / iPhone güvenilir olmayan kurumsal geliştirici nedir? “Bu iPad / iPhone’ da iPhone distribution … uygulamasına güvenmiyor. Bu geliştiriciye güvenene dek, kurumsal uygulamaları kullanılamayacaktır” ne demek?

teknik destek

Kullandığınız iPhone veya şirket iPad’ de güvenilir olmayan geliştirici hatası erişim izinlerinde güvenlik gereği yapılan engelleme nedeniyle çıkar.

Peki bu uyarı sebebiyle ilgili uygulamayı kullanamayacak mıyım? Kullanmanız için gerekli bilgi ve görüntüler aşağıda bulacaksınız.

Güvenilir olmayan kurumsal geliştirici nedir?

iPad ve iPhone uygulama yüklerken güvenilir olmayan kurumsal geliştirici sorunu ile karşılaşanınız var mı? Bu hata Apple Store yani App Store dışında bir mağazadan veya internetten bir siteden indirdiğiniz uygulamanın güvenli olmadığını belirtir. Peki çözümü var mı?

Aşağıdaki ilgili adımlarla bu uyarıyı kaldırabilirsiniz. Ama yüklediğiniz uygulama güvenilirse işlem yapınız.

iPad iPhone guvenilir olmayan kurumsal gelistirici-2
iPad iPhone guvenilir olmayan kurumsal gelistirici-3

Güvenilir olmayan kurumsal geliştirici çözümü

Kurumsal şirketlerde kullanılan özellikle iPad cihazlarda bu hata mesajı ile karşılaşırsınız. Şirket tabletten “Ayarlar / Genel / Profiller – Aygıt yönetimi” bölümünden işlem yapınız.

screenshot.32
screenshot.33
screenshot.34

iPad internet ayarlarında sorun yaşayanlar, sorunu yorumla yazıp, cevabı gün içerisinde kontrol edebilir. Özellikle kurumsal iPad’ ler de farklı işlemler gerekebilir.

müşteri hizmetleri

3 Comments

  1. Slm internetim açık uygulamayı doğrula dediğim halde doğrulamıyor ne yapabilirim

Comments are closed.