Şimdi yükleniyor

iPhone 7 Plus Retro Edition Satışa Sunuldu

iPhone 7 Plus Retro Edition

iPhone 7 Plus Retro Edition Satışa Sunuldu

Son Güncelleme tarihi 17 Mart 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

ColorWare, 1980’lerin başındaki bir Macintosh’u görünümünü iPhone 7 Plus’a getirdi ve vintage versiyonu iPhone 7 Plus Retro Edition olarak adlandırarak piyasaya sürdü. iPhone 7 Plus Retro Edition 256GB depolama kapasitesine sahip ve normalde Amerika Birleşik Devletleri’nde 969 dolara satılan SIM-Free modeldir.

iPhone 7 Plus Retro Edition’un satış fiyatı ise 1.899 dolar. Siparişlerin 2-3 hafta içerisinde gönderileceği belirtiliyor.

Tasarımda çok renkli, gökkuşağı Apple logosu kullanılmış ve başlangıçta Siyah renkli bir iPhone 7 Plus üzerine tasarım oturtulmuş. ColorWare, iPhone 7 Plus Retro Edition’ın yalnızca sınırlı bir süre için satışının yapılacağını söyledi.

Özelleştirme süreci ile ilgili ayrıntılar:

ColorWare ürününde, sökme, temizleme, maskeleme, boyama ve muayene gibi emek yoğun bir süreç söz konusudur. Daha sonra ürün parlatılır ve yeniden birleştirilir. Ürün nihai kontrollere tabi tutulur ve orijinal ambalajında ​​yeniden ambalajlanır.

iPhone 7 Plus Retro Edition, EarPods, Lightning’i USB’ye dönüştürücü, bir USB güç adaptörünü gibi standart olan kutu içerisindeki her şeyi içeriyor.

teknik destek