Şimdi yükleniyor

iPhone 8 için Şimdiye Kadar Hazırlanmış En Farklı Konsept

iPhone-8

iPhone 8 için Şimdiye Kadar Hazırlanmış En Farklı Konsept

Son Güncelleme tarihi 23 Ocak 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın, bu yıl tanıtacağı iPhone’u için, kasanın cam kaplama ve kasa etrafının paslanmaz çelikten bir banda sahip olacağı yönünde bir dizi rapor yayınlandı. Yayınlanan yeni bir konsept ile, tüm bu sızıntılar resmedilmiş ve bu yılın iPhone’unun nasıl görüneceği ortaya konulmuş.

teknik destek

Önemli Apple analistlerinden birisi olan Ming-Chu Kuo, en son Apple’ın Foxconn’dan, cam tedarikçileri ile görüşmesini istediği ve kasanın etrafının iPhone 4 benzeri bir paslanmaz çelik ile bant kaplama olacağı yönünde iddialarda bulundu. Şimdiye kadar bu yılın iPhone’unun en az bir modelinde kavisli ekranın yer alacağı iddia edilmişti. Ancak en son yayınlanan bu konseptte, bu noktada bir görünüm sunulmuyor.

iPhone 8 Tasarımı ve Görünümü

Imran Taylor tarafından hazırlanan konseptte, telefonun önünde ve arkasında konik cam kaplama yer alıyor ve camları birbirine bağlayan ince bir paslanmaz çelik bantı mevcut.

Apple en son iPhone 4s/4’de cam sırtı tasarım ve çerçeve etrafında paslanmaz çelik bant kullandı.

Konseptte, telefonun arka yüzünde, cam kaplamadan çıkıntılı olan dikey çift kamera kendini gösteriyor. Ayrıca, şimdiye kadar herhangi bir sızıntıda geçmeyen iPad Pro tarzı Smart Connector’de telefonun arka tarafında konumlandırılmış.

iPhone-8-2 iPhone 8 için Şimdiye Kadar Hazırlanmış En Farklı Konsept

iPhone-8-Konsept iPhone 8 için Şimdiye Kadar Hazırlanmış En Farklı Konsept

Ayrıca bu konsept için bir de video yayınlandı. İşte o video;

teknik destek