Şimdi yükleniyor

iPhone 9’la İlgili İlk Söylenti Geldi!

iPhone 8

iPhone 9’la İlgili İlk Söylenti Geldi!

Son Güncelleme tarihi 23 Mayıs 2017 by Müşteri hizmetleri

Bu yıl, iPhone 8’in piyasaya sürüleceği ile ilgili sızıntılar ve raporlar gelmeye devam ederken The Bell bugün yeni bir rapor yayınladı ve önümüzdeki yıl tanıtılacak olan iPhone 9’la ilgili söylentiler için ilk rapor gelmiş oldu. Apple’ın ve Samsung’un 2018 yılında tanıtılacak olan iPhone için tedarik zinciri anlaşması olduğu belirtilen raporda, iPhone 9’un iki farklı boyuttaki OLED ekran ile piyasaya çıkacağı yer alıyor: 5.28 inç ve 6.46 inç.

teknik destek

Apple, şu anda sırasıyla iPhone 6 ve 6 Plus’la birlikte 4.7 inç ve 5.5 inçlik iPhone modelleri ile akıllı telefon sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Şirketin bu yıl, Eylül ayında üç farklı ekran boyutuyla iPhone modellerini piyasaya sürmesi bekleniyor: 4.7 inç iPhone 7s, 5.5 inç iPhone 7s Plus ve 5.8 inç iPhone 8.

2018 iPhone modeli için ortaya çıkan bu en yeni söylentiye dayanarak Apple’ın mevcut ekran boyutlarını hissedilir oranda arttıracağını görüyoruz. Bell’in raporunda, iPhone’un OLED ekran tedarikçisi, 180 milyon iPhone 9 üretiminin yapılacağı dışında başka bir detay yar almıyor.

 

Raporda, Apple’ın gelenekselleşen iPhone lansman takvimi göz önüne alınarak iPhone 9 için bir çizginin oluşturulması gerektiği de özellikle belirtiliyor.

teknik destek