Şimdi yükleniyor

iPhone SE, Tüm Akıllı Telefonları Gerisinde Bıraktı!

apple-iphone-se

iPhone SE, Tüm Akıllı Telefonları Gerisinde Bıraktı!

Kullanıcıların daha geniş ekranlı akıllı telefonlara geçiş eğilimlerine rağmen iPhone SE, yıllık Amerikan Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde (ACSI) diğer tüm akıllı telefonları gerisinde bırakmayı başardı!

Evet, bugün yayınlanan ACSI sonuçlarına göre, çoğunlukla iPhone ve Galaxy modellerinin yer aldığı 20 akıllı telefon, 70 ila 85 arasında müşteri memnuniyeti puanı almayı başardı. Listede en dikkat çeken akıllı telefon ise iPhone SE oldu. Çünkü Apple’ın 4 inç ekranlı akıllı telefonu, Samsung’un 5.7 inç Galaxy S6 Edge+ ve 5.5 inç iPhone 7 Plus’ın hemen önünde, 100 üzerinden 87 puan ile listeye ilk sıradan yerleşmeyi başardı.

teknik destek

ACSI, anket verilerinin Amerika Birleşik Devletleri’nde rastgele seçilen 36.194 kullanıcıyla ve Mayıs 2016 ile Nisan 2017 arasında e-posta yoluyla görüşmelerine dayanan röportajlara dayandığını söyledi.

ASCI-akıllı-telefon-anketi-2017 iPhone SE, Tüm Akıllı Telefonları Gerisinde Bıraktı!

2015 yılında, 30 milyon 4 inç iPhone satışı ile insanların küçük ekranlı telefonları sevdiklerini kabul eden Apple, Mart 2016’da iPhone SE’yi piyasaya sürdü. Apple henüz ikinci nesil bir iPhone SE’yi piyasaya sürmedi ancak akıllı telefonun 16GB ve 64GB olan depolama kapasitelerini birkaç ay önce herhangi bir fiyat farkı olmaksızın 32GB ve 128GB‘a yükseltti.

teknik destek