Şimdi yükleniyor

iPhone mesaj engelleme ayarını keşfetmek

iPhone mesaj engelleme ayarini kesfetmek-1

iPhone mesaj engelleme ayarını keşfetmek

Son Güncelleme tarihi 15 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

iPhone mesaj engelleme özelliğinden yararlanıyor musunuz? Telefonda bazı sisteme ekli uygulamaların detaylarını incelediniz mi? Örnek mesajlar uygulamasını keşfedelim.

teknik destek

Bazı kullanıcılar cihazın kendinde olan özelliklerini bilmediğinden yardımcı uygulamaları kullanmakta. iPhone’ da ayarlarda sms engelleme ve numara engelleme özelliğine bir bakalım…

iPhone mesaj engelleme ayarı

Image-1 iPhone mesaj engelleme ayarını keşfetmek

İletişim konusu, akıllı telefon üreticisi firmaların en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Bu yüzden de mesajlaşma uygulamalarında her geçen gün farklı teknolojiler geliştirilmektedir. iPhone model telefonlarda, Apple markası kullanıcıların rahatlığını sağlayacak ve doğru bir mesaj sistemi oluşturmuştur. Apple resmi internet sitesinden de, mesajlaşma ile ilgili uygulamaların bütün detaylarına yer verilmiştir.

Apple iPhone mesajlaşma uygulaması

Apple iPhone kullanıcıları, mesaj uygulamaları üzerinden sosyal yaşantılarını devam ettirirler. Böylece kişisel ve etkileşim sağlanan mesajlar gönderilmesinin önü açılmaktadır. Mesajlaşma uygulamaları sayesinde, duygu ve düşüncelerin anlatıldığı kısa mesajlar gönderilebilir. Aynı zamanda gelişen teknoloji sayesinde, mesajlaşma uygulamalarından fotoğraflar ve videolar da karşı tarafa iletilebilir. Karşılıklı şifreleme güvenlik ilkesi sayesinde, iPhone kullanıcılarının kendi aralarındaki mesajlaşmaları sadece iki kişi arasında kalacaktır. Bunun dışında mesajlaşma uygulamaları sayesinde, ses kayıtları, belgeler ve konum gönderme hizmetleri de aktif edilmiştir. Kullanıcılar birbirlerine, rehberlerinde kayıtlı olan numaraları da gönderebilmektedir.

Mesajlaşma uygulamalarına heyecan katma

Fotoğraflar, efektler ve animasyonlar; artık mesajlaşma uygulamalarının vazgeçilmez özellikleridir. Bu eklentiler sayesinde, iPhone kullanıcılarının birbirlerinin görebileceği animasyonlar ve kişiliği yansıtan emojiler göndermesi mümkündür. Sesi ve yüzü efektlere konu edebilecek özelliklere sahip olan iPhone emojileri, aynı zamanda kişisel bir ruh halini yansıtma uygulaması olan Memoji özelliğinin de kullanılmasına olanak sağlar. FaceTime, mesajlar ve Whatsapp gibi uygulamalarda, Memoji eklentileri kullanılabilir.

Milli uygulamalardan Bip uygulaması ve Dedi mesajlaşma uygulamasını denemediyseniz deneyebilirsiniz. iPhone mesaj engelleme uygulamalarını da deneyebilirsiniz.

teknik destek

1 yorum

comments user
Emre

Başlık ne anlattığımız ne ben bir şey anlamadım ?

Yorumlar kapalı.