Şimdi yükleniyor

iPhone SE 2’nin Cam Kaplama Yekpare Kasası Sızdırıldı!

iPhone SE 2

iPhone SE 2’nin Cam Kaplama Yekpare Kasası Sızdırıldı!

Son Güncelleme tarihi 10 Mayıs 2017 by Müşteri hizmetleri

Bugüne kadar, sadece OLED ekranlı iPhone 8 ve kısmi olarak iPhone 7s/7s Plus sızıntılarını gördük ancak bugün farklı bir sızıntı söz konusu ve Eylül ayında tanıtılacağı iddia edilen iPhone SE 2‘nin cam kaplama yekpare kasası sızdırıldı.

teknik destek

Weibo üzerinden paylaşılan görselde, iPhone SE2‘nin Ion-X cam kaplama yekpare kasaları gösteriliyor. Bu, Apple’ın Apple Watch Sport’ta kullandığı aynı cam malzemesidir. Cam paneller parlak bir görünüme sahiptir ve cam arka panellerle birlikte model numarası N79 olarak gösterilen fabrika içi bir belge de mevcut. iPhone SE‘nin arka panelinin ana malzemesinin cam olması, bu yıl Apple’ın, başta iPhone 8 olmak üzere iPhone 7s ve 7s Plus’a getireceği kablosuz şarj özelliğinin bu iPhone modeline de ekleneceğini gösteriyor.

Daha önce, Apple’ın bu yıl yeni iPhone SE’yi tanıtacağını gösteren hiçbir rapor yayınlanmamıştı. Sadece iPhone 7s ve 7s Plus’a ek olarak, iPhone’un 10. yıldönümüne binaen OLED ekranlı iPhone 8’in tanıtılacağı gündemdeydi, bu rapor ile ortalığın biraz karışacağını belirtelim. Ayrıca, iPhone SE ilk olarak 2016 Mart ayında tanıtıldı ve o günden bu güne dek sadece depolama kapasitesi yönü ile güncellendi.

iPhone SE ile ilgili bu ilk sızıntıyı ilk kez görmemiz sebebiyle fazla bir detaya sahip değiliz ancak eğer ki bu gerçek bir sızıntı ise zamanla daha fazla detayın geleceğini tahmin ediyoruz.

teknik destek