Şimdi yükleniyor

iPhone X için Kolaylaştırılmış iPhone Yükseltme Programı Artık Kullanılabilir!

iPhone X Kutusu

iPhone X için Kolaylaştırılmış iPhone Yükseltme Programı Artık Kullanılabilir!

Apple’ın iPhone Yükseltme Programına katılan ve bir iPhone X satın almayı planlayan Apple müşterileri, artık iPhone X ön siparişlerinden önce bir satın alım için önceden onaylanmış olmak için Apple Store uygulamasını kullanabilirler. Ön onaylar sınırlı bir süre için kullanılabilir olacak.

Ön onay işlemini başlatmak için müşterilerin Apple Store uygulamasını indirmeleri [Apple Store uygulamasını indirin] ve iPhone X’in ön siparişe sunulacağı Cuma gününe kadar kredilerini onaylamaları için tercih ettikleri iPhone X modellerini seçmeleri gerekiyor. Süreç, müşterilerin ön siparişler başladığında ödeme sürecinden geçmesini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış.

teknik destek

Ön onayı almayı başaran iPhone Yükseltme Programı müşterileri, iPhone X’in ön siparişe sunulmasıyla satın alma işlemini tamamlamak için Apple Store uygulamasını kullanabilecekler. Apple Store uygulamasına göre, ön siparişler 27 Ekim Cuma günü, Pasifik Saati ile 12:01’de başlayacak.

iPhone-X-iPhone-Yükseltme-Programı iPhone X için Kolaylaştırılmış iPhone Yükseltme Programı Artık Kullanılabilir!

Apple’ın iPhone Yükseltme Programı, müşterilerin mevcut bir iPhone’a en az 12 ödeme yaptıktan sonra yeni bir iPhone’a geçiş yapabilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. AppleCare +’ı içeren Yükseltme Programı, müşterilerin yeni bir telefon almak için mevcut telefonlarını değiştirmelerini kolay hale getiriyor.

iPhone Yükseltme Programı üyeleri, mevcut cihazlarını Apple’a iade etmek için bu sene Trade-in Kiti’ni kullanabilir ve yeni bir cihaz satın almak için herhangi bir Apple Store’u ziyaret etmek zorunda değiller.

iPhone Yükseltme Programı’nda iPhone X’in fiyatlandırması şu şekilde;

  • 64GB model için aylık 49,91 dolar/24 ay,
  • 256GB model için aylık 56,16 dolar/24 ay.

iPhone X, 27 Ekim’de ön siparişe sunulmasının ardında teslimatlarına 3 Kasım’da başlanacak.

iPhone Yükseltme Programı sınırlı ülkelerde ve bölgelerde kullanılabiliyor ve en önemlisi henüz Türkiye’de kullanılamıyor.

teknik destek