Şimdi yükleniyor

iPhone X Kullanıcı Görüşleri Ne Yönde? Kullanıcılar Memnun mu?

Apple iPhone X Reklam Filmi

iPhone X Kullanıcı Görüşleri Ne Yönde? Kullanıcılar Memnun mu?

Son Güncelleme tarihi 21 Aralık 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Strategy Analytics, çevrimiçi perakende sitelerinde iPhone X için yapılan kullanıcı görüşlerini analiz ettiği en yeni raporunu paylaştı. Şirket, iPhone X’in ortalama puanının 5 üzerinden 4.64 olduğunu açıkladı.

Strategy Analytics, Face ID ve Animoji’nin insanları iPhone X’e çeken temel unsurlar olduğunu söylüyor.

Apple’ın iPhone X’in ön tarafında konumlandırdığı TrueDepth kamera sistemi, güvenlik için Face ID’yi ve artırılmış gerçeklik için Animoji’yi sunuyor. Özellikle Face ID için kullanıcıların yorumları son derece olumlu.

iPhone X sahiplerini memnun eden diğer etmenler ise OLED ekran, pil ömrü ve kamera.

Ekran ve pil ömrü tarafında kullanıcılar son derece olumlu yorumlar yapıyorlar. Bu iki etmen için yapılan yorumların yaklaşık yüzde 80’i olumlu. Kamera tarafında kullanıcı memnuniyeti ise son derece yüksek.

İnsanları iPhone X’e çeken son şey ise şaşırtıcı olmayan bir şekilde ekosistem oluyor.

Marka değeri iPhone X için önemli bir unsur olmaya devam ediyor. Sadık bir müşteri tabanına sahip ve kurulu bir düzene sahip olan Apple ekosisteminde olan kullanıcılar gelecekteki Apple ürünlerini satın almakta ısrarcılar.

Strategy Analytics, iPhone X’i satın alan her yeni kullanıcının daha yüksek puanlandırma yapabileceğini ve zamanla daha fazla olumlu değerlendirmenin geleceğini beklediklerini belirtiyor.

iPhone X, bir önceki iPhone modellerine kıyasla oldukça önemli geliştirmelere ve yeni özelliklere sahip. Bu nedenle iPhone kullanıcılarının cihazdan memnun kaldıkları ve kalacakları görülüyor. Özellikle iPhone X’in kamerasının sunduğu özellikler kullanıcı tarafından oldukça cezbedici.

teknik destek

11 yorum

comments user
Doğan Bor

iwatch3 kullananlara bir sorum var; barometre, altimetre, jiroskop ve ivme ölçer gibi özellikler benim telefonumda mevcut değil. Apple destek hattı donanımın olduğunu yazılımın apple store’dan indirilmesi gerektiğini söyledi. Ancak bu yazılımlar saat için yok. Bilgi aktarılırsa memnun olurum

Doğan Bor

comments user
Bedo

Dusuk guc moduna aldigimda bazen kontrol merkezi kasarak geliyor onun disinda mukko

Yorumlar kapalı.