iPhone X Kullanıcı Görüşleri Ne Yönde? Kullanıcılar Memnun mu?

Apple iPhone X Reklam Filmi

Strategy Analytics, çevrimiçi perakende sitelerinde iPhone X için yapılan kullanıcı görüşlerini analiz ettiği en yeni raporunu paylaştı. Şirket, iPhone X’in ortalama puanının 5 üzerinden 4.64 olduğunu açıkladı.

teknik destek

Strategy Analytics, Face ID ve Animoji’nin insanları iPhone X’e çeken temel unsurlar olduğunu söylüyor.

Apple’ın iPhone X’in ön tarafında konumlandırdığı TrueDepth kamera sistemi, güvenlik için Face ID’yi ve artırılmış gerçeklik için Animoji’yi sunuyor. Özellikle Face ID için kullanıcıların yorumları son derece olumlu.

iPhone X sahiplerini memnun eden diğer etmenler ise OLED ekran, pil ömrü ve kamera.

Ekran ve pil ömrü tarafında kullanıcılar son derece olumlu yorumlar yapıyorlar. Bu iki etmen için yapılan yorumların yaklaşık yüzde 80’i olumlu. Kamera tarafında kullanıcı memnuniyeti ise son derece yüksek.

İnsanları iPhone X’e çeken son şey ise şaşırtıcı olmayan bir şekilde ekosistem oluyor.

Marka değeri iPhone X için önemli bir unsur olmaya devam ediyor. Sadık bir müşteri tabanına sahip ve kurulu bir düzene sahip olan Apple ekosisteminde olan kullanıcılar gelecekteki Apple ürünlerini satın almakta ısrarcılar.

Strategy Analytics, iPhone X’i satın alan her yeni kullanıcının daha yüksek puanlandırma yapabileceğini ve zamanla daha fazla olumlu değerlendirmenin geleceğini beklediklerini belirtiyor.

iPhone X, bir önceki iPhone modellerine kıyasla oldukça önemli geliştirmelere ve yeni özelliklere sahip. Bu nedenle iPhone kullanıcılarının cihazdan memnun kaldıkları ve kalacakları görülüyor. Özellikle iPhone X’in kamerasının sunduğu özellikler kullanıcı tarafından oldukça cezbedici.

müşteri hizmetleri

11 Comments

  1. iwatch3 kullananlara bir sorum var; barometre, altimetre, jiroskop ve ivme ölçer gibi özellikler benim telefonumda mevcut değil. Apple destek hattı donanımın olduğunu yazılımın apple store’dan indirilmesi gerektiğini söyledi. Ancak bu yazılımlar saat için yok. Bilgi aktarılırsa memnun olurum

    Doğan Bor

  2. Dusuk guc moduna aldigimda bazen kontrol merkezi kasarak geliyor onun disinda mukko

Comments are closed.